Büyük Beden Gelinlik Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Vücut ölçülerini bilen bayanlar için gelinlik seçimi işlemi oldukça kolaydır. Ne istediğini bilen gelin adayları hem eşlerinin hem de modaevlerinin işlerini kolaylaştırmaktadır. Gelin adayları vücut ölçülerine uygun gelinlik modellerini seçerek hem görünüşlerini tehlikeye atmamış olurlar hemde gelinlik seçimi işlemini bitirerek akıllarında soru işaretleri kalmadan diğer işlemleri için vakit harcarlar.

Fiziği güzel ve zayıf olan gelin adayları için gelinlik alternatifi çokken, kilolu gelin adayları için ise maalesef her gelinlik modeli bedenine gitmemektedir. Vücudunda gizlemek istedikleri veya öne çıkarmak istedikleri kısımları belirleyen bayanlar buna uygun gelinlik seçerek, istedikleri görünüme kavuşabilirler. Genelde göğüs kısmının altını ve hizasını gizlemek isteyen gelin adayları straplez gelinlik modellerini tercih ederler. Vücudunun alt tarafı kilolu olan gelin adayları ise genellikle tercihini kabarık gelinlik modellerinden yana kullanmaktadır. Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak ve fiziğine uygun gelinlik seçiminde zorlanan gelin adayları için bu yazımızda 2015 – 2016 yılı büyük beden gelinlik modellerini ele aldık. Kilo sorunu yaşayan bayanlar için 2015 büyük beden gelinlik modelleri tercih edilebilir. Bu modellerde de oldukça güzel dantel ve taş süslemeler yapılarak şık bir görünüm elde edilebilir.

Büyük beden gelinliklerde genelde Fransız dantel örnekleri tercih edilmektedir. Tüm gelinlik modellerine güzel bir görünüm veren Fransız dantel işlemeleri, büyük beden gelinlik modellerinde de muhteşem bir izlenim vermektedir. Büyük beden gelinlik modelleri fiyatları genelde 2000 TL ile 10000 TL arasında kumaş ve işlemelere göre değişiklikler göstermektedir.

Resimlerin üzerine tıklayarak büyük beden gelinlik resimlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

2015 – 2016 Büyük Beden Gelinlik Modelleri Resimleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..