Çeyiz Bohçası El İşi İşleme

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  Çeyiz bohçası işlemeleri oldukça önemlidir çünkü ilk bakışta göze çarpacak olan onlardır. Bir bohçanın dışı ne kadar süslü ise içi de o kadar özel bulunur. Dışın özensizce hazırladığınız bir bohça daha ilk anda emen negatif bir puan alacağına emin olunuz. Hem en güzel el işi ile onu işlemek hem de güzelce kurdeleler ya da inciler takmak bohçanıza görsellik katacaktır. Bu sebeple çeyiz bohçası örnek modelleri ile hem farklı şeyler yapabilir hem de çeyize ne kadar özendiğinizi gösterebilirsiniz

  Bu bohçaların en büyük özelliği genellikle beyaz örnek ya da krem rengi olmasıdır. Bu sebeple yapacağınız el işi çeyiz bohçaları da çok daha özenli duracaktır. Arzu ederseniz biraz renk katabilirsiniz ama tek renk ve açık renk danteller ile daha güzel ve elit bir model yakalayabilirsiniz. Sizler için sunacağımız en güzel çeyiz bohçası modelleri ile sizlerde aradıklarınızı bulabileceksiniz.

  Çeyiz bohçasının da modası var mı demeyin? Elbette var. Bu yıl daha çok incili çeyiz bohçası moda diyebiliriz. Hem el işi yapacak hem de aralarına inciler dizerek hoş bir görüntü oluşturacaksınız. Dolayısı ile de sizlerde gelin adayı olarak ya da damat annesi olarak elinizden gelenin en güzelin sunmuş olacaksınız.

  Özellikle ana ürünlerin içinde bulunduğunu çeyiz bohçası süslemesini daha özenli yapabilir ve diğerlerini de yer yer işleyebilirsiniz. Böylelikle aynı modeli yaptığınız için güzel bir takı olacaktır.

  el işi çeyiz bohçası- (1)

  el işi çeyiz bohçası- (1)

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir