Cildi Canlandıran Mucizevi Maske Tarifi

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Cildi canlandıran mucizevi maske tarifleri sayesinde sizler de hayal ettiğiniz cilt tipine kısa zaman zarfı içinde merhaba diyebilirsiniz. Cildi canlandıran maske tarifleri sayesinde sağlıklı ve pürüzsüz cilt tipine sahip olmanın zamanı.

Cilt Dostu Maske Tarifi

  • 1 yemek kaşığı jojoba yağı
  • 5 adet çilek

Cilt dostu olarak tanımlanan maske yapımı için 5 adet çileği rendeleyerek püre haline getirelim. Çilek püresinin içerisine 1 yemek kaşığı jojoba yağı ilave edelim. Kusursuz güzelliğe sahip olmanız adına biçilmiş bir kaftan olacak nitelikte ki bu özel maske tarifi cildin beslenmesi ve onarılması adına oldukça idealdir. Cilt üzerinde ki ölü hücrelerin giderilmesine kaynaklık eden bu maske tarifi aynı zaman da parlak cilt tipinin ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Çilek püresinin içerisine yer alan vitaminler sivilce oluşumunun geri plana alınması adına oldukça idealdir. Sizler de birbirinden özel maske tarifleri ile hayal ettiğiniz cilt tipine sahip olabilirsiniz.

Cildi Canlandıran Mucizevi Maske

  • 1 yemek kaşığı sızma zeytinyağı
  • 2 adet pişmiş kabak

Cildi canlandıran maske tarifi için 2 adet pişmiş kabağı belender ile püre haline getirelim. Kabak püresinin içerisine 1 yemek kaşığı sızma zeytinyağı ilave edelim. Kusursuz güzelliğe sahip olmanızı destekleyecek olan kabak maskesini haftada bir defa olmak üzere uygulamaya alabilirsiniz. Işıl ışıl parlayan cilt tipine sahip olmanın tam zamanı.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..