Cilt Bakımı İçin Muz Maskesi Tarifi

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Cilt bakımı adına oldukça ideal olan muz maskesi tarifi şimdi en özel püf noktaları ile sizlerle. Kusursuzluğun ön plana çıkmasına kaynaklık edecek olan muz maskesi tarifi sayesinde sağlıklı cilt tipinin ön plana çıkmasına kaynaklık edebilirsiniz.

Muz Maskesi Tarifi

  • 1 yemek kaşığı kaymak
  • 1 yemek kaşığı süt
  • 1 yemek kaşığı bal
  • 1 adet muz

Maske tarifi için ilk adımda bir adet muzu belender ile püre haline getirelim ve içerisine 1 yemek kaşığı bal ilave edelim. Elde ettiğimiz karışımı 1 yemek kaşığı süt ve 1 yemek kaşığı kaymak aracılığı ile harmanlayalım. Maskemizi cilt üzerine masaj aracılığı ile yedirelim ve 15 dakika boyunca bekleyelim.

Karma Cilt Tipi İçin Muz Maskesi Tarifi

  • 1 adet muz
  • 1 yemek kaşığı krema

Karma cilt tipine sahipseniz özel muz maskesi tarifinden yararlanabilirsiniz. Kusursuz güzelliğin vazgeçilmezleri arasında boy gösteren bu maske tarifi aynı zaman da canlı cilt tipinin ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir. Maske yapımı için 1 adet muzu püre haline getirelim ve içerisine 1 yemek kaşığı krema ilave edelim. Hazırladığımız maskeyi cilt üzerine ince bir tabaka halinde sürerek 15 dakika boyunca bekleyelim. Pürüzsüz güzelliğin vazgeçilmezleri arasında boy gösteren bu cilt maskesi kısa zaman zarfı içinde ciltteki yorgunluğun geri plana alınmasına kaynaklık edecektir.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..