Cilt Lekeleri Tarihe Karışıyor

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Cilt lekelerinden nasıl kurtulunur? Güzellik uzmanlarının açıklamalarına göre cildinize gölge düşüren pürüzlerin ve aynı zamanda da cilt lekelerine veda etme zamanı geldi. Bizde sizler için sağlıklı, pürüzsüz ve bunun yanında da parlak gösterişli bir cilt için bazı öneriler de bulunduk.

Cilt pürüzlerine ve lekelerine karşı oluşan çözüm planını ve bunun yanında da uygulamasına geçmesin den önce bunlara neden olan dış etkenlere karşı önlem alınmalıdır ve bunun yanında da hangi dış etkenlerin neden olduğunu da araştırmak gereklidir. Ciltler de oluşan bu lekelerin çoğunluğu ise güneşin zararlı ışınlarına maruz kalındığı takdir de meydana gelmektedir. Ayrıca bilinmesi gereklidir ki kalitesiz makyaj malzemesi de kullanımların dan büyük oranla kaynaklanmaktadır.

Bilindiği üzere cildimiz en değerli ve hassas giysimizdir. Güzelliğe gölge düşüren etkenlerden bir tanesi de çevresel faktörler olduğu kadar kullanılan yanlış kremledir. Ama artık bu cilde gölge düşüren cilt sorunların dan vedalaşma zamanı geldi, artık ciltler daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmaya hazır olun.

Özellikle güneş ışınlarının neden olduğu cilt lekelerine mutlaka düzenli güneş kremikullanmanız gereklidir, ayrıca mutlaka cilt tipinize uygun ve size uygun faktörlü de olmalıdır ne çok fazla ne de çok az faktörlü olacaktır. Ayrıca cildinizde yeni leke oluşumunu engellemek için de yılın her mevsimin de özellikle de yaz ayların da ve deniz tatillerin de cildinizi mutlaka güneş ışınlarından korumalısınız.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..