Cilt Yenileyen Maske Tarifleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Cilt yenileyen maske tarifleri şimdi en özel püf noktaları ile sizlerle. Hayal ettiğiniz cilt tipine sahip olmak isteyenlerdenseniz özel tariflerini deneyebilirsiniz

Cilt Yenileyen Özel Maske Karışımı

  • 1 adet domates
  • 1 yemek kaşığı süt

Cilt yenileyen maske yapımı için 1 adet domatesi püre haline getirelim. Domates püresinin içerisine 1 yemek kaşığı süt ilave edelim. Maskemizi cilt üzerine ince bir tabaka halinde sürelim ve 15 dakika boyunca bekleyelim.

Cilt Yenileyen Mucizevi Maske Tarifi

  • Bir adet muz
  • 1 çay kaşığı bal

Cilt yenileyen maske tarifi için 1 adet muzu püre haline getirelim. Elde etiğimiz muz püresinin içerisine bir çay kaşığı bal ilave edelim. Kusursuz cilt tipine sahip olmanız adına oldukça ideal olan bu maske aynı zaman da cildin onarılması da desteklemektedir.

Cildi Besleyen ve Yenileyen Mucizevi Maske Tarifi

  • Bir adet şeftali
  • 1 yemek kaşığı brendi

Cildin onarılması adına oldukça ideal olan bu özel maske tarifi için bir adet şeftaliyi püre haline getirelim. Şeftali püresinin içerisine 1 yemek kaşığı brendi ilave edelim. Hazırladığımız özel maske karışımını cilt üzerine masaj aracılığı ile sürelim ve 30 dakika boyunca bekleyelim. Sağlıklı cilt tipinin ön plana çıkmasına kaynaklık edecek olan bu özel maske karışımı aynı zaman da sivilce oluşumunun da önlenmesine olanak tanıyacaktır.

tarafından yorumlandı Cilt Yenileyen Maske Tarifleri

  • Yüzümde çokça sivilce izi var, umarım bu verdiğiniz cilt yenileyici maske tarifi işe yarar. Paylaştığınız için teşekkür ederim.

    Kemal Sunal 2 Eylül 2015 19:15 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..