Cinsel Gücü Arttıran Bitkiler

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Partneriniz ile daha güzel, eğlenceli ve daha güçlü bir cinsel hayat kurmak istiyorsanız yüzyıllardır kullanılan ve etkisi tartışılmaz olan afrodizyak etkisi yaratan bitkiler kullanılmakta. Bu bitkiler çoğu zaman erkeklerin sertleşme sorunlarına çözüm bulur iken kimi durumlarda ise hem erkekler hem de bayanlar tarafından cinsel ilişkiden daha fazla haz alınmasını sağlamaktadır. Cinsel gücü arttırmak için aktarlarda sunulmakta olan bitkilerin erkeklerin üzerindeki en temel görevleri ise kan akışının hızlanmasını sağlamasıdır.

Ashwagandha
Hem bir sakinleştirici hem de bir cinsel güç arttırıcı etkiye sahip olan Ashwagandha bitkisi ülkemizden çok uzaklarda Pakistan ve Hindistan bölgelerinde yetişmekte. Dut benzeri bir meyve olması ile dikkat çeken Ashwagandha bitkisi bazı durumlarda bir sakinleştirici bazı durumlarda ise libido arttırıcı olarak kullanılmaktadır. Ashwagandha bitkisini cinsel güç arttırıcı olarak kullanmak için biraz sabırlı olunması gerekmektedir. Ashwagandha bitkisinin meyvesinden hazırlanacak olan ilaç ile cinsel güç arttırma işlemi sağlanır iken etkisini ise çok yavaş göstermektedir. Ashwagandha bitkisinin cinsel gücünüzü arttırabilmesi için 2 ile 4 hafta geçmelidir.

Epimedium
Yine Hindistan ve Pakistan’da bulunmakta olan ancak ülkemizde de maki bitki örtüsü nedeni ile Akdeniz bölgesinde yetişen Epimedium, en etkili cinsel güç arttırıcı bitki olarak bilinmektedir. Öyle ki piyasada ve halk arasında Azgın Keçi olarak da bilinen Epimedium bitkisi, cinsel güç arttırmak bir yana sertleşme sorunu yaşayan erkeklerin de binlerce yıldır tercih ettikleri ve faydasını gördükleri bir bitkidir. Ülkemizde de etkin bir şekilde kullanılmakta olan Epimedium bitkisi gerek çay olarak gerekse de sprey olarak eczanelerde ve internet sitelerinde satılmaktadır.

Pygeum
Afrodizyak içeren ve diğer bitkiler ile karşılaştırıldığı zaman yan etkisi en az olan Pygeum bitkisi Afrika’nın yüksek dağ bölgelerinde yetişmekte. Her gün düzenli olarak 100 mg olarak alacağınız Pygeum bitkisinden daha iyi verim alabilmek için diğer bitkiler ile karışım hazırlamalısınız.
Cinsel güç arttırıcı olarak sizlere tanıttığımız bitkiler kişiden kişiye göre yan etkileri olabilecek bitkilerdir. Bu bitkileri ve bu bitkiler ile hazırlanan cinsel güç arttırıcı ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

Kategori:
Sağlık

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..