Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Bu yazımızda çocuk odası dekorasyonu, dekorasyon fikirleri, aksesuarlar hakkında bilgiler ve resimler verilecektir. Artık moda her yerde. Çocuk odaları da dekorasyon akımına göre dizayn edilmeye başlandı. Çeşit çeşit modeller, duvar kağıtları, dolaplar, raflar ve dahası. En ince detayına kadar uyum içinde hazırlanıyor. Çocuklarımız için en iyisini isteriz. Bu sebeple ismini duyurmuş markalar oturma odası, yatak odası derken çocuk odalarına da el attı. Lambalar, halılar, nevresim takımlar… Her biri dekorasyonun bir parçası.

2016 yılında çocuk odaları için çok güzel modeller çıkacak. Eğer dekorasyona başlayacak, mobilyaları yenileyecekseniz biraz daha beklemenizi öneririm. Yeni doğacak bebekler için de kullanışlı ve rahat yataklar çıkıyor. Beşikler adeta göz boyuyor. Renk seçiminiz de çok önemli. Kızlar için genellikle pembe, erkek çocuklar için mavi renk kullanılır. Ünlü boya barkası Marshall, websitesinden aldığımız yazıya göre şöyle diyor;

Yatıştırıcı bir çocuk odası için pastelleri tercih edin

Sevimli dekoratif detaylarla dolu bir çocuk odasında, sakin ve huzurlu bir alan için bebek pembesi ile taze mavinin şirinliğini dengeli kullanın.

Bu önerileri dikkate alın, adamların işi bu renklerle uğraşmak. Lafı daha fazla uzatmadan çocuk odası mobilya modelleri ve dekorasyon fikirleri ile sizleri baş başa bırakayım.

Çocuk Odası Dekorasyonu Resimleri

Kategori:
Dekorasyon

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..