Çocuk Örme Bikini Modelleri 2015

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  Yaz gelince örme konusunun rafa kalktığını düşünmeyin. Bu kez sizler için çocuk örme bikini modelleri ile karşınızda olacağız. Kız çocukları içinel örgüsü bikini modelleri hem çok şirin duruyor hem de kolayca örüldüğü için bolca örüp yedek sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda dilerseniz oldukça popüler olan ve talep gören bu bikinileri yapıp satabilir ve farklı desen ve modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

  Çocuk el işi bikini örmek için kalıplardan yardım alacak e dilerseniz üçgen formunda dilerseniz bir çilek motifinde yani kısaca yapabileceğinize inandığınız her modele başlayabilirsiniz. İsterseniz içine astar işleyebilir ya da sadece örgü olarak kullanabilirsiniz. Elbette bunlar çok su çekmez mi diye düşünebilirsiniz ama bu konuda özel ipliklerinizi alırsanız bunu en az seviyeye seçmiş olursunuz. Batma durumlarını kapatmak içinse içine astar dikerek tam bir örme bikini modeli ortaya çıkarabilirsiniz.

  Kız çocukları örme bikini modelleri genellikle renkli olarak yapılır ve yedekli yapılarak deniz sonrası emen çıkarılır. Sizlerde çocuklarınız için bu el işi bikini modellerini yapabilirsiniz. İsterseniz şiş ile bikini örme yapabilir ya da bir diğer tercih olan tığ ile bikini örme yapabilirsiniz. Zorlanmadan yapabilecek ve kolayca kullanabileceklerdir. Yıkandığında çekmeyecek olan iplikler seçmeye özen gösteriniz ve ölçü alarak yaparak çok daha başarılı olabilirsiniz. Özellikle yer yer lastik kullanarak kolay giyinen kız çocuk bikinilerini yapabilirsiniz.

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir