Dantel Havlu Kenarı Modelleri 2015

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  Havlu kenarı modellerinin içinde neler var bir bakalım. Aslında burada bütün havlu kenarı modellerini anlatmak imkânsız ama bizler başlıca ve en çok sevilen havlu kenarı modellerini sunuyor olacağız. Bugün de yine resimli havlu kenarı modellerimi sunarak hem daha iyi anlamanızı sağlayacak hem de daha keyif ile yapacağınız modeli yapabilirsiniz. Sizler için hem kurdeleli havlu kenarı modeli hem de aynı zamanda işlemeli dantel havlu kenarı modelleri sunuyor olacağız. Artık çok güzel modelleri severek yapacak ve bu resimlerin sayesinde başkalarından model istemek zorunda kalmıyor olacaksınız.

  Kurdeleli havlu kenarı modelleri

  Burada gördüğünüz gibi kurdeleli havlu kenarı modellerinin en güzel örneğini görüyorsunuz. Ortasından geçen kurdele oldukça hareket katmış ve hoş bir görüntü ortaya çıkarmış. Aynı zamanda boncuklu havlu kenarı modeli olarak da baz alabilirsiniz.  İstediğiniz renkte havlu kenarı çıkarabilirsiniz

  Dantel işlemeli havlu kenarı modelleri

  Son yıllarda modeller daha modernleşmeye başladı ve bunlarında başını dantelli havlu kenarı modelleri almaya başladı. Bugün bizler sizler için işleme dantel havlu kenarı modelini sunuyor olacağız. Bakalım bu model sizleri ne kadar etkileyecek göreceğiz. Dantel gibi duran ama aslında işleme olan dantelli havlu kenarı ile daha elit ve sevilen bir modeli yapabilirsiniz. dilediğiniz renklerde yapabilir ve özellikle tığ ile havlu kenarı modeli çıkarılabilecektir.

  Dantel Havlu Kenarı Modelleri Galerisi

  2015 Havlu Kenarı Modelleri Video:

  Kategori:
  Havlu Kenarı

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir