Dantel Kollu Gelinlik Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Düğün gecesi muhteşem gelinliği ile misafirlerin karşısına çıkmak isteyen gelin adayları için hazırlanmış olan dantel kollu gelinlik modelleri 2015 yılı içerisinde en çok tercih edilenler arasındadır. 2015 yılı gelinlik modellerinde birbirinden şık tasarımlar gelin adaylarının kararsız kalmasına neden olmuştur.

Bayanların dantel işlemelerini kolunda istediği bu gelinlik modelinde genellik Fransız dantel işlemeleri önplana çıkmaktadır. Dantel işlemeleri gelinliğin kollarını tamamen kapatmaktadır. 2015 – 2016 yılı trend gelinlik modeli olacağı öngörülen kolları dantelli gelinlik modelleri moda evlerinde vitrinlerden inmemektedir. Özellikle kolları dantelli prenses gelinlik modeli ve kolları dantelli kabarık gelinlik modelleri gelin adaylarının gözdesi konumundadır.

Kol kesimi dar kesim ve İspanyol kesim olan bu gelinlik modelleri dilediğiniz şekilde tasarlanarak sizleri mutlu edecektir. Dantellerin transparan şekilde kollarınıza kadar inmesi veya yarıda kesilmesi şıklığı daha da arttırmaktadır. Ayrıca bu model gelinlik takılan takılarla çirkin gözükmemekte tam aksine zarif bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

2015 kolları dantelli gelinlik modelleri resimlerini sizler için derledik ve seçimlerinde kararsız kalan gelin adayları için güzel bir kaynak oluşturduk. 2015 trend dantelli gelinlik modelleri resimlerine tıklayarak büyük ekranda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Aradığınız modelleri bu yazımızda bulamadığınız takdirde gelinlik modelleri kategorisinde diğer modellerimize göz atabilirsiniz. Unutmayın sitemizdeki tüm modelleri görmeden moda evlerine gitmeyin. Kolay ve doğru karar vermeniz için tüm modellerimizi siteden inceleyiniz.

2015 – 2016 Dantel Kollu Gelinlik Modelleri Resimleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..