Dantelli Gelinlik Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Bu yazımızda sizlere düğününüzü ister yaz ayında ister kış ayında düzenleyin farketmez düğün hazırlığı yapan gelin adayları için 2015 – 2016 yılları trend gelinlik modelleri arasından dantelli gelinlik modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Modayeni ‘yi gezmeden tüm gelinlik modellerini gördüğünüzü sanmayın.

Bayanların küçüklüklerinden beri hayal ettikleri en özel an olan düğün gününde gelen misafirlere güzel görünmek ve dikkatlerini çekmek için sık tercih edilen modellerin başında dantelli gelinlikler gelmektedir. Gelinlikler için gezdiğinizde vitrinlerde ve dükkan sahipleri tarafından sizlere gösterilecek karşınıza çıkacak ilk ürün dantelli gelinlik modelleridir. Dantelli gelinlik modellerinde en çok tercih edilenler ise Fransız dantelli gelinlik modeli ve kolları dantelli gelinlik modelleridir.

2015 – 2016 yılı içi tasarımcılar tarafından hazırlanan gelinlik modellerinde göze çarpan en önemli husus dantellerin kabarık gelinlik modellerinde üst tarafta yer alması. Belirtilen kabarık gelinlik modelleri 2015 yaşlı, genç, zayıf veya kilolu bayan fark etmeksizin tüm farklılıklarla uyum sağlayabilecek bir modeldir. Dantelli kabarık gelinlik modelleri 2015 bu yıl en popüler gelinlikler arasında yer almaktadır. Unutmadan eğer zayıf vücutlu iseniz balık gelinlik modelleri 2015 ‘ e de göz atabilirsiniz. Unutmayın ki dantel motifleri balık gelinliklerde daha hoş durmaktadır. Dantelli gelinlik modelleri 2015 fiyatları ise 3000 TL ile 10000 TL arasında değişmektedir.

2015 – 2016 yılı dantelli gelinlik modelleri resimlerini aşağıdaki resimlere tıklayarak büyük ekranda ve aynı sayfa içerisinde ilerleterek inceleyebilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..