Değişik Havlu Kenarı Modelleri

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  Hep aynı modellerden sıkıldıysanız ve farklılık arıyorsanız o halde en doğu adrestesiniz. Bizler sizlere değişik havlu kenarı modellerini sunmaya çalışacak ve en güzel örnekleri önlerinize seriyor olacağız. Sizlerde bu fırsatları değerlendirin ve güzel modeller ile havlu kenarlarınızı işlemeye hemen başlayın deriz. Sizler için tüm bu modellerin ayrıntılı resimlerini vermeye çalışıyor ve kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

  Değişik havlu kenarı modellerinin başında bu yıl daha çok belli desenlere bağlı kalmadan yapılan modeller de göreceksin. İlla kelebek havlu kenarı ya da çilek havlu kenarı olmasına gerek yok. Bazen aslında ne olduğunu bilemediğiniz ama oldukça güzel duran motifler ile de havlularınızı süsleyebilirsiniz. Dolayısı ile de hem güzel ve hoş bir havlu kenarı elde etmek hem de bunu sergilemek için oldukça fazla model bulacak ve içinizde en çok merak uyandıran ve seveceğiniz motife başlayabilirsiniz.

  Değişik havlu kenarı modelleri ile aslında herkesten farklı bir şey yapmış olacaksınız. Hatta dilerseniz sizler kendinizden de bir şeyler katabilir ve ortaya daha harika bir model çıkarabilirsiniz. Özellikle dikkatli bir şekilde model işlediğinizde oldukça özenli duracak ve havlularınız adeta dile gelecektir. Değişik havlu kenarı modellerinin sizler için en güzel örneklerini sunmaya devam ediyor olacağız. Sitemizde daha el işi yapılan birçok farklı modeli bulabilirsiniz. hem şık olacak hem de sizin el emeklerinizi boşa çıkarmayacak modelleri görebilirsiniz.

  havlu kenarı modelleri - (1)

  havlu kenarı modelleri – (1)

  havlu kenarı modelleri - (2)

  havlu kenarı modelleri – (2)

  havlu kenarı modelleri - (3)

  havlu kenarı modelleri – (3)

   

  Kategori:
  Havlu Kenarı

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir