Dekoratif Mumluk Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Eski zamanlarda evlerimizde aydınlatma için kullanılan mumlar ve gaz lambaları temel ihtiyaçlarımız arasında yer almaktaydı. Günümüzde bu değerini kaybeden bu aksesuarlar bir dekorasyon ürünü olarak karşımıza çıkmaktadırlar.

Günümüzde romantizmi temsil eden mumlar ve mumluklar artık eskisi gibi kullanılmamaktadır. Modern bir konsept oluşturmak için kullanılan mum ve mumluk modelleri özel günler ile kutlamalarda sıkça karşımıza çıkmaktadır. Mumluk modelleri 2015 yılında birbirinden farklı konseptler ile karşımıza çıkmakta ve bayanların ilgi odağı olmayı başarmış durumdadır. Mumluk modellerinde farklı fakrlı ürünlerin kullanılmasıyla birlikte çeşitlilik oldukça fazladır. Bayanlar günümüzde evlerinde sıklıkla mumluk aksesuarları tercih etmekte ve farklı farklı modellerini arayarak ortamlarına farklı bir hava katmaya çalışmaktadır.
Cam ve tahta gibi farklı farklı mumluk modelleri karşımıza çıkmakta ve fiyatları tasarımlarına göre değişiklikler göstermektedir. Tasarımına ve kalitesine göre mumluk fiyatları 20 TL ile 2000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Dekoratif mumluk modelleri arayan hanımlar için aşağıda en çok tercih edilen en yeni mumluk modelleri resimlerini galeri şeklinde derledik. Mumların üzerine tıklayarak büyük ekranda detaylı bir şekilde inceleyebilir ve “sonraki” sekmesine tıklayarak aynı sayfada bir diğer modeli kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

2015 -2016 Dekoratif Mumluk Modelleri

Kategori:
Dekorasyon

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..