Denim Kumaş Trendi 2015

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Bayanların vazgeçemedikleri kıyafetlerinin kumaşlarında kullanılan denim bizlere rahatlı ve kombin alternatifleri sunmasıyla özellikle günlük giysi seçimlerimizde sıkça kullanılmaktadır.

2015 İlkbahar yaz denim trendlerinde yaratıcılıklarının sınırlarını zorlayan tasarımcılar birbirinden şık koleksiyonlar hazırlamayı başarmışladır. Denim kumaşlardan hazırlanan kıyafetlerde klasikleşen tasarımların yanında birbirinden şık modelleri de bulmanız mümkün olacaktır. Klasikleşen renklerinin dışına çıkılan kıyafetlerde hazırlanan yeni detaylarıyla siz bayanları etkilemeyi başaracaktır. Denim kumaşların en sık kullanıldığı kıyafet olan pantolonlarda bu yaz bir çok renk ve model sizlerin şık görünmeniz için hazırlanmıştır. Jeanlerde yüksek ve düşük beller yer alırken paçalarda İspanyol, bol paça ve dar kısa paçalar dikkat çekmeyi başaracaktır. Pantolon modellerinde sezonun trendleri arasında yer alan boyfriend ve yırtık jeanler özellikle genç kızlar tarafından yoğun ilgi görecektir. Bayanların vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alan eteklerde farklılık yaratmanızı sağlayacak mini dar ve yüksek bel kalem etekler girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Bu eteklerde bele takılan kemer detayı sayesinde klasikleşen görünümden uzaklaşmanız mümkün olacağı gibi bu sezonun trendi yırtıklar bu şık eteklerde uygulanarak tarzınızı ortaya koymanızı sağlayacaktır.

Ceketlerde dar kısa modeller ve kot bolerolar oldukça spor ve şık modellerinin yanında renk seçenekleriyle siz bayanlara cezp etmeyi başaracak gibi gözükmektedir. Salaş trendinden etkisinde kalan ceketlerde de bol ve dökümlü modeller sizin modayı yaşamanızı sağlamaya yetecektir. Bayanların dişiliklerini öne çıkarmalarını sağlayan elbiselerde ise kot salopet tarzı, mini dar askılı, yakalı, kloş mini elbiseler denim kumaş trendleri arasında yer alacaktır. Elbiseler renkleriyle de dikkatleri çekerken klasik mavi, rinsed, buz mavisi renklerin yanında canlı kırmızı, bordo, gri birçok renk koleksiyonlarda bayanların beğenisine sunulacaktır. Bu kumaş çeşidi rahatlığına önem veren ve kıyafet seçiminden sıkılan bayanlara giy çık tarzında alternatifler sunacaktır. Aksesuarlarda ise çantalarda yer alan denim kumaşlar sırt çantaları, yan asmalı çantalar ve büyük çantalarda kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olacaktır. Bayanların kıyafetlerinin tamamlayıcısı ayakkabılarda da kullanılan bu kumaş babetten platform topuğa kadar birçok modelde yer alacaktır. Bayanların aksesuar, kıyafet, çanta ve ayakkabılarında kendi tarzlarını yaratmalarını sağlayacak birbirinden modeller seçkin mağazalarda sizleri beklemektedir.

Denim Kumaş Trendi 2015

Kategori:
Elbise Modelleri · Moda

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..