Dide Dijital Baskılı Tunik Modelleri

3 sene önce yazıldı. Yazar:

Tesettürlü hanımlar iyi bilir ki , bir kızın olmazsa olmaz parçalarıdır tunikler. Gerek vücudu fazla belli etmeyen yapısı , gerek her ortamda giyilebilecek tarzda modeller kullanılması , gerek de rahat ve salaş yapısı ile bir çoğumuzun gözde kıyafetlerinin başında yer alır tunikler.

Markanın her daim kullanılan kurtarıcı parçalar dediğimiz tunik modelleri görülmeye değer tasarımlardan oluşuyor.

Asimetrik detaylar, yeleklerle kombinlenen modeller Dide’nin sportif çizgisinden şaşmadan bir adım öteye ilerlemesine asla mani olmuyor.

Markanın kendine özgü stilini yenilikçi ayrıntılarla geliştirdiği tunik modellerini görmeden alışverişe çıkmayın.

Hem uygun fiyatlı olması hem de kaliteli olması ile uzun yıllar moda trendleri arasında yer alacak olan Dide tunikler, daha dikkat çekici ve iç açıcı görünmenizi sağlayacak. Giydiğinizde pozitif bir enerjiye sahip olabileceğiniz dide tunikler hemen hemen tüm pantolon ve çantalar ile de rahatça kombin edilebilir.

Belden bağlamalı, şifon detaylı, deri kemerli, desenli, tül detaylı, kolyeli, yandan kemerli tunik modelleri şu anda aklımıza gelen birkaç trend modelden bazılarıdır. Özellikle bu sezona damgasını vuracak olan model dijital baskılı tunik gibi görünüyor. Sezon renkleri olarak sayabileceğimiz renkler ise, fuşya, siyah, beyaz, gri, füme, lacivert, saks mavidir.

Dide Dijital Baskılı Tunik Modelleri

Kategori:
Tunik Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..