Dide Tunik Modelleri 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

4 sene önce yazıldı. Yazar:

İşte yepyeni bir koleksiyonla daha bahara giriyoruz. Merakla beklediğiniz Dide giyim yeni sezon koleksiyonu tanıtıldı. Biz de sizlere katalogdaki tunik modellerini tanıtmaktan mutluluk duyacağız.

Tesettür giyimin önemli markalarından olan Dide, 2016 yaz koleksiyonunda genç kızlar için farklı kumaşlardan estetik ve kullanışlı tunikler tasarlamış…

Baharın en güzel renkleri tunik modellerinde

Her zaman olduğu gibi ünlü tesettür markaları iddialı modellerle bayanların gönlünde taht kurma konusunda yarış içine girdiler. En güzel tunik modellerden oluşan tasarımları da yeni koleksiyonlarına koydular. Baharın en güzel renkleriyle süsledikleri kumaşları yeni trend olarak sundular beğeninize.

Tuniklerde açık mavi ve açık sarı sezonu

Özellikle açık mavi tonlarının çok dikkat çektiği koleksiyonda, ekru yine moda renk. Açık renklerin hakimiyeti sıcak sezonun değişmez kuralı. Ayrıca son zamanların moda rengi asker yeşili ya da haki de yer alan renklerden. Kahve tonları da bazı modellerde yer almış. Açık sarıyı da unutmayalım tabi.

Dide’li olmalısınız

Dide koleksiyonunda bu ilkbahar yaz baskılı tunikler yeniden gündeme geliyor. Baskılı kumaşlar ve kendinden desenli kumaşlar da mevsime uygun şekilde kıyafetlendirilmiş. Elbise ve tunik modellerindeki tasarımlar bu sezonda göze çarpıyor. Kısacası bu sezonda da yine Dide’li olmalısınız.

Dide Tunik Modelleri 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Etiketler:
· ·
Kategori:
Tunik Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..