Doğtaş Beatrix Salon Takımı İncelemesi

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Takip ettiğiniz gibi daha önce Doğtaş Exclusive Design serisi içerisindeki modelleri görmüştük. Bunlardan Beatrix salon takımı modellerini bu yazımızda inceleyeceğiz.

Doğtaş Beatrix Salon Takımı rahatlığına düşkün, evini seven ve modern bir görünümün yanında konforada önem verenler için oldukça ideal.Grek tasarım gerek kullanılan malzemenin kalitesi olsun oldukça kullanılabilir bir tasarımda model. Farklı stili ile bir adet üçlü, bir adet ikili ve bir adet berjer modeline sahip olan Beatrix salon takımında en önemli özelliklerden biri de oval kol ve sırt yapısı ile oldukça farklı görünüşü. Takımda modeller bel minderleri ve kırlentler ile desteklenmiş. Gövde seçenekleri oalrak ceviz ve ekru sunulmakta. Beatrix salon takımı modelleri Doğtaş mobilya ürünleri arasında konforlu ve sağlam bir model.

Takımın fiyatı ise 9 şubat tarihine kadar 5.240,00 TL olarak belirlenmiş. Bu fiyata 1 adet üçlü, 1 adet ikili, 1 adet berjer dahil.

Şimdi ürünlerin genel bir görünüşüne bakalım. Burada gösterilen ürünler ekran ve renk çözünürlüğü nedeniyle ile gerçek ürünler arasında farklılık gösterebilir.  Almaya karar verdiğinizde bir Doğtaş mağazasına gidip mobilya modellerine yakından bakmanız iyi olur.

Doğtaş Beatrix Salon Takımı Modelleri;

 

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..