Doğtaş EXCLUSIVE DESIGN Serisi

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Mobilya sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Doğtaş Mobilya, yemek odasından yatak odasına kadar ev içindeki bütün alanlara yenilik getirmeye hazırlanıyor.  Bu alanda tasarım ve üretimini yaptığı Exclusive Design ile yatak odası, yemek odası, salon takımları ve TV üniteleri şık ve modern bir görünüme geçecek. Evinize şık bir görünüm için mutlaka Doğtaş modellerine de bir göz atın derim.

Exclusive Design yatak odası takımı dolap içerisinde bulunan boy aynası, bol dolap içi aksesuarı çeşitleri ve karyola başlığında yer alan kapitoneli beyaz deri tasarımı ile ilgilileri üzerine çekmeyi başardı. Bilindiği üzere Doğtaş Mobilya ürünleri 7 yıl garantili. Doğtaş Exclusive Design modelleri de aynı şekilde 7 yıl garantili.

Doğtaş Exclusive Design serisinde yer alan modellerin isimleri ise şu şekilde;

Doğtaş Beatrix Modelleri
Doğtaş Bilbao Modelleri
Doğtaş Bolton Modelleri
Doğtaş Caroline Modelleri
Doğtaş Country Modelleri
Doğtaş Enziyo Modelleri

Yukarıda isimleri geçen Doğtaş Exclusive Design serisi modellerini ilerleyen zamanlarda ayrı ayrı inceleyeceğiz. İsterseniz sitemizdeki mobilya modelleri linkinden takip edebilirsiniz. Gelin şimdi galerimizde bu seriye ait modellerin görüntülerine bakalım. İşte 2015 Doğtaş Exclusive Design serisinde yer alan modellerin galerisi;

 Doğtaş Mobilya modelleri Video Galeri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..