Dreamon Gelinlik Modelleri Shades Of Love Koleksiyonu

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Uzun yıllar hayali kurulan gelinlik, herkes için hayatının en özel giysisidir. Herkesten güzel ve özel olmak istenir o özel günde. Ancak gelinlik modelleri içerisinde o kadar çok seçenek var ki, uzun bir karar sürecidir aslında bu. Büyük oranda vücut şekli ile bağlantılı bir model üzerinde karar kılınır. Ancak moda Trendleri de büyük oranda belirleyici oluyor. Kişisel zevk ve tercihler ise gelinlik seçiminde elbette en önemli unsurlardır.

Gelinlik modellerine genel bir çerçeveden bakacak olursak, öncelikle etek modeline karar vermek gerekiyor. Sadece etek detayı bile, prenses etek, A form, denizkızı modeli gibi pek çok seçeneğe sahiptir. Bununla birlikte gelinlik modelleri için kol detayları önemli noktalardır. En sık tercih edilen askısız ve kolsuz modeller olsa da 2015-2016 itibariyle uzun dantel kollu gelinlikler yine yükselişe geçiyor. Bu yıl modanın tüm dallarında olduğu gibi gelinlik detaylarında da Retro dokunuşlar hissediliyor. Dantel kolların dönüşünü de buna bağlamak mümkün. Ayrıca gelinlik modellerinin en büyük tamamlayıcısı olan gelin buketlerinde ise yılın rengi olan marsalayı göreceğiz bol bol. Duvak seçimleri genellikle uzunluk ile alakalı olmaktadır ve yılın trendi uzun duvaklar olacak gibi görünüyor. Duvak seçiminde gelinlik kuyruğunu da hesaba katmak doğru olacaktır.

Gelinlik Trendleri

Yılın gelinlik Trendlerinden birisi de Osmanlı dönemini yansıtan Dreamon Gelinlik, model sayısı olarak beklenenden daha geniş bir çeşitlilik ağına sahiptir. Ancak bu geniş çeşitlilik arasından düğün konseptinize uygun bir seçim yapmalısınız. Örneğin kır düğünü için ağır işlemeleri olan bir gelinlik uygun olmaz. Hem düğün konsepti hem de düğünün yapılacağı mekân, gelinlik seçimi ile doğrudan ilgilidir. Yılın modası olan Osmanlı detaylarına sahip gelinlikler ise tarihi mekânlarda yapılacak düğünler için idealdir. Otel ve balo salonları için çok uygun olmayacağı gibi, otel ve balo salonlarında geleneksel desenler ile birlikte ağır işlemeli ve kuyruklu modeller düşünülebilir. Gelinlik modelleri, temelde bu şartlara bağlı olarak seçilse de, gelinlik seçimi daha pek çok detayın birbirine bağlı olduğu bir süreçtir.

Dreamon Gelinlik

Dreamon Gelinlik, her geçen gün vizyonunu genişleten bir bakış açısıyla ön plana çıkıyor. Bu aslında gelinlikte yeni bir bakış açısı, el yapımı olan ve her zaman moda unsurlarını içinde bulunduran sofistike bir üretim anlayışı…

Her şey 1974 yılında Gaziantep’te başladı…

55 m²’lik küçük bir butik mağaza da başlayan hikaye de Dreamon birkaç yıl içerisinde özel dikimlerden, seri imalata geçişiyle sektöründe isim yapmaya başlamıştı bile. Her geçen gün vizyonunu genişleten bir bakış açısı Dreamon adını ön plana çıkarmaya yetiyordu. Bu aslında gelinlikte yeni bir bakış açısıyla, el yapımı olan ve her zaman moda unsurlarını içinde bulunduran sofistike bir üretim için atılmış ilk adımlardı.

Bugün yalnız ana binası 3.000 m² (kapalı alan) olan Dreamon aradan geçen 38 yıl içerisindei Türkiye’nin en büyük perakende gelinlik mağazasıyla, bayrak mağazası ve 5 bayisiyle, Türkiye’nin 46 ayrı şehrindeki 140’dan fazla satış noktasıyla, yıllardır aralarında dünya moda başkenlerini de barındıran 22 ülkeye yaptığı ihracatla ve 2006 yılında temellerini attığı ve 54 ülkede uluslararası tescilli Dreamon markasıyla, artık sektörün en bilinen firmalarından biri olmuştur.

Bizler daha fazla sizleri heyecanlandırmadan bu güzel ve kalitenin markanın büyüyen çıtasına bu özel gününüzü emanet etmek istiyorsanız 2015 dreamon gelinlik modellerini yakından inceleyebilirsiniz.

Dreamon Gelinlik Modelleri Shades Of Love Koleksiyonu

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..