Düğün İçin Elbise Modelleri 2015

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Düğünler evlenecek olan çiftlerin yanı sıra yakınları için de son derece önemli aktivitelerdir. Düğün gününde şık görünmek herkesin amacıdır. Düğün için elbise modelleri 2015 kataloğu incelendiğinde birbirinden şık modeller göze çarpmaktadır.

Düğün için elbise modelleri 2015 kataloğunda dikkat çeken renkler genellikle pastel tonlardır. Yapılacak törenin yapısına göre ve kişisel zevkinize göre elbise modeli tercihi yapabilirsiniz. Düğünlerde gelin ve damadın yanı sıra davetliler de göz önündedir. Özellikle gelin ve damadın yakın akrabaları ve yakın arkadaşları için de şık görünmek son derece önemlidir. Taşlarla süslenmiş modellerin ön plana çıktığı yeni yıl modellerinde dantel süslemeleri de dikkat çekmektedir. Vücudun yapısına göre tercih yapmak da önemlidir. Yani hafif kilolu kişilerde koyu renklerin tercih edilmesi mantıklı bir tercih olacaktır. Yaşınıza göre renk tonu tercih etmeniz de oldukça doğru bir hareket olacaktır. Ayrıca eğer yanınızda eşiniz ya da size eşlik edecek bir kişi var ise onunla da renk uyumu sağlamanız önemli bir ayrıntıdır.

Düğün için elbise modelleri 2015 yılında son derece zengin çeşitlerden oluşmaktadır. Tercih edilen elbisenin yanı sıra aksesuarlar ve ayakkabı tercihine de dikkat edilmelidir. Renk uyumu yakalamak için elbiseye uygun tonlarda ayakkabı ve elbisenin yapısına uygun takılar tercih edilmelidir. Böylece bu özel gecede tüm dikkatleri toplayarak şıklığınızla ve uyumlu tarzınızla göz kamaştıracaksınız.

Düğün İçin Elbise Modelleri 2015

Kategori:
Abiye Modelleri · Moda

tarafından yorumlandı Düğün İçin Elbise Modelleri 2015

  • Evlilik zor bi eşik olduğu için gençler nolduğunu anlamadan çalgılı çengili organizasyonlarla düğün alışverişleriyle falan evleniveriyorlar.

    Zeynep 20 Ocak 2015 19:56 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..