En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Genç kızlar küçüklüğünden itibaren evlenecekleri günü hayalini kurarlar. Durum böyle olunca haliyle gelinlik seçiminde oldukça zor karar verirler. Bu yazıda gelinlik modelleri seçiminde zorlanan kararsız gelin adayları için en çok kullanılan gelinlik modelleri hakkında bilgiler vereceğiz.

A Kesim Gelinlik Modelleri
Adından da anlaşılacağı üzere A şeklinde olan bu gelinlik modelleri göğüsünüzün üst kısmını sarar ve toplar. Genelde ortalama boya sahip olan bel kısmı geniş olan gelin adaylarının tercih ettiği bu model ile birlikte yüksek topuklu bir ayakkabı giydiğinizde muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Balık Gelinlik Modelleri
Uzun boylu ve güzel bir fiziğe sahip olan bayanların genellikle tercih ettiği balık gelinlik modelleri 2015 yılında kızlar tarafından oldukça tercih edilmiştir. Bu modeli seçen bayanlar diğer gelinlik modellerinde olan rahatlığı bunda maalesef ki bulamayacaklardır. Tercih etmeden önce bu gibi durumları da mutlaka göz önüne alınız. Ayrıca balık gelinlik modelleri de kendi içerisinde farklı farklı tasarımlara sahiptir. Tam balık ve yarım balık gelinlik modelleri olarak ayrılan bu ürünlerde ikisini de deneyerek doğru seçim yapmanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri
Bu model gelinlikler fiziği düzgün ve uzun bacaklı olan gelin adayları tarafından yaz aylarında genellik açık hava düğünlerinde tercih edilmektedir.

Kabarık gelinlik modelleri
Kilolu bayanların her zaman için vazgeçilmezleri arasında yer alan kabarık gelinlik modelleri , hanımların her zaman kurtarıcısı olmuştur. Kabarık gelinlik modellerinde ufak tefek düzenlemeler ile muhteşem bir görünüm kazanabilirsiniz. Göğüs kısmı straplez olan kabarık gelinlik modelleri genç kızlar tarafında sıkça tercih edilmektedir.

Prenses Gelinlik Modelleri
Her sene olduğu gibi en çok tercih edilen modeller arasında yer alan prenses gelinlik modelleri taş süsleme ve desen işlemeri ile daha da gösterişli hale getirilmektedir. 2016 prenses gelinlik modelleri de satışlarda yine önümüzde ki sene üst sıralarda yer edinecek gibi.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..