En Özel Vücut Maskeleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Birbirinden özel vücut maskeleri ile hayal ettiğiniz cilt tipine kısa zaman da sahip olabilirsiniz. Sizler de özel tüyolar aracılığı ile desteklenerek hazırlanılan maskeler sayesinde kusursuz güzelliğe merhaba diyebilirsiniz.

Besleyici Vücut Bakım Maskesi

  • 1 adet yumurta akı
  • 1 yemek kaşığı bal
  • 1 adet limon suyu

Besleyici maske tarifi için 1 adet yumurta akı ile 1 yemek balı harmanlayalım. Hazırladığımız karışımın içerisine 1 adet limon suyu ilave edelim. Maskeyi vücudumuzda 10 dakika boyunca bekletelim.

Özel Vücut Bakım Maske Tarifi

  • 1 yemek kaşığı kil
  • Yarım adet limon suyu
  • 1 yemek kaşığı badem yağı

Özel vücut bakım maskesi için yarım adet limon suyunu 1 yemek kaşığı kil aracılığı ile harmanlayalım ve içerisine 2 damla su ilave edelim. Maske karışımını 1 yemek kaşığı badem yağı aracılığı ile harmanlayalım.

Onarıcı Vücut Bakım Maskesi

1 yemek kaşığı vazelin

1 çay kaşığı gliserin

2 yemek kaşığı badem yağı

1 yemek kaşığı zeytinyağı

Onarıcı vücut bakım maskesi için 1 çay kaşığı gliserin ile 1 yemek kaşığı vazelini harmanlayalım. Elde edilen karışımın içerisine 2 yemek kaşığı badem yağı ve 1 yemek kaşığı zeytinyağı ilave edelim. Hazırladığımız karışımı cilt üzerine masaj aracılığı ile sürelim ve 20 dakika boyunca bekleyelim. En özel vücut bakımı maske tarifleri ile canlı ve sağlıklı cilt tipine sahip olabilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..