Enza Mobilya Yemek Odası Takımları 2015

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Enza Mobilya, Yataş markası tarafından oluşturulan konsept mağazalardır. Enza Home, yurtiçi ve yurtdışından ünlü tasarımcılar ile çalışmaktadır. Böylece Enza Mobilya konsept mağazalarındaki ürünler çağdaş çizgilerle oluşturulan son derece modern ürünlerdir.

Enza Mobilya yemek odası takımları ile yemek odalarında şıklığın zevkini yaşayacaksınız. Enza Mobilya yemek odası takımları 2015 koleksiyonunda Bolero modeliyle çarpıcı renklerin uyumunu yaşayacaksınız. Infinity serisiyle son derece çağdaş çizgilerle dikkat çekecek yemek odası takımınızın odanıza hakim renkle uyumlu olan modellerini tercih edebilirsiniz. Zen serisiyle gerçek zerafetin tadını çıkarabileceksiniz. Mistral yemek odası takımıyla modern çizgilerle klasik dokunuşların farkını yaşayabileceksiniz. Alegra serisiyle ise genç çizgilerle modern bir yemek odası takımı edinebileceksiniz. Elena serisiyle de yemek odanızın darlığına rağmen şık çözümler elde edebileceksiniz. Piero serisiyle ise fonksiyonel yemek odası takımının kolaylığını yaşayabileceksiniz. Orleon serisiyle minimalist tasarımın yemek odasına dokunuşlarına hayran kalacaksınız. Matt serisiyle ise canlı bir yemek odası edinmiş olacaksınız.

Enza Home birbirinden şık tasarımları ile yemek odanızda hem çağdaş görüntü elde ecek hem de rahatlığın keyfini süreceksiniz. Odanızın hakim tonlarıyla uygun olan bir yemek odası serisini edinerek oldukça önemli bir konsept görüntü elde edebilirsiniz. Enza Home yemek odası takımları 2015 koleksiyonu ile tüm konsept mağazalarında siz değerli müşterilerini beklemektedir. Yemek odası takımı alacaklar mutlaka Enza Home mağazalarına uğramalıdır.

2015-Enza-Bari-Yemek-odası

2015-Enza-Bari-Yemek-odası

2015-Enza-Elena-Yemek-odası

2015-Enza-Elena-Yemek-odası

2015-Enza-Infinity-Yemek-Odaları

2015-Enza-Infinity-Yemek-Odaları

2015-Enza-Mistral-Yemek-Odası

2015-Enza-Mistral-Yemek-Odası

2015-Enza-Zen-Yemek-Odası

2015-Enza-Zen-Yemek-Odası

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..