Evde Tırnak Beyazlatmak İçin Ne Yapmalıyım?

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Evde tırnak beyazlatmak isteyenlerdenseniz özel bakım maskeleri ile tanışabilirsiniz.

Tırnak Beyazlatan Maske

1 adet limon suyu

1 yemek kaşığı karbonat

Maske yapımı için 1 adet karbonat ile 1 yemek kaşığı limon suyu harmanlanır. Karışım tırnaklara masaj aracılığı ile yedirilir.

Özel Bakım Maskesi

Oksijenli su

Karbonat

Maske yapımı için oksijenli su ile 1 çay kaşığı karbonatı harmanlaulım. Elde ettiğimiz karışımı tırnaklarımıza masaj aracılığı ile sürelim.

Diş Macunu Maskesi

1 yemek kaşığı diş macunu

1 yemek kaşığı limon suyu

Eğer tırnak üzerinde ki sararmaları geri plana almak isteyenlerdenseniz özel maske tarifi ile tanışabilirsiniz. Maske yapımı için yemek kaşığı diş macunu ile 1 yemek kaşığı limon suyunu harmanlayalım. Karışımı tırnaklarımıza masaj aracılığı le sürelim ve 20 dakika boyunca bekleyelim.

Tırnakları Beyazlatan Maske Tarifi:

Limon suyu

1 yemek kaşığı sirke

Tırnakları beyazlatan maske yapımı için bir adet limon suyu ile 1 yemek kaşığı sirkeyi harmanlayalım. Elde edilen karışımı tırnaklarımıza masaj aracılığı ile sürerek 20 dakika boyuna bekleyelim. Kusursuz görünen tırnaklara sahip olmanız adına oldukça ideal olan bu özel maske tarifi aynı zaman da tırnak üzerinde ki lekelerin de yok olmasına kaynaklık edecektir. Sizler de hayal ettiğiniz tırnaklara sahip olmak isteyenlerdenseniz birbirinden özel maske tariflerine merhaba diyebilirsiniz.

Kategori:
Güzellik

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..