Fırfırlı Gelinlik Modelleri 2016

4 sene önce yazıldı. Yazar:

2015 gelinlik modelleri arasında bayanlar tarafından en çok tercih edilen modellerden birisi de Fırfırlı gelinlik modelleridir. Gelin adayı hanım kızlarımız seçimlerini eğer ki uçan havalı eteklerden yana kullanmak isterlerse bunun için en doğru karar fırfırlı gelinlik modeli olacaktır. Bayanlara şık ve modern bir görünüm kazandırdığı için sıklıkla satın alınan ve moda evlerinde vitrinlerden düşmeyen modellerin başında gelmektedir.

Abartıdan hiç hoşlanmayan gelin adayları için dar kesim fırfırlı gelinlik modelleri sizleri farklı modelleri ile gecenin en şık hanımı yaparak, tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi amaçlıyor. 2016 fırfırlı gelinlik modelleri de tıpkı bu sene olduğu gibi bayanların ilgi odağı olacak gibi gözüküyor. Birbirinden farklı ve şık desenleri ile beğenileri toplayan bu modelde özellikle taş ve dantel işlemeler gelinliğinize çok özel bir hava katabilir. Eteklerde kullanılan fırfır modelleri diğer gelinlik modelleri ile entegreli bir şekilde de kullanılabiliyor. Balık etek ve kabarık gelinlik modellerinde de bayanların tercih ettiği fırfırlar bu yılın trendleri arasında.

Düğününde kusursuz ve zarif görünmek isteyenler için tüm özellikleri içerisinde barındıran fırfırlı gelinlik modelleri, standart dışına çıkmak isteyen gelin adayları için tercih edilebilir. Gösteriş yapmayı seven ve tüm dikkatleri üzerinde toplamak isteyen gelin adayları, gelinlin modellerinde yoğun fırfırlar kullanarak amaçlarına ulaşabilirler.
Gelinlik modelleri seçiminde zorlanan bayanlar için fırfırlı gelinlik modelleri resimlerini aşağıda sizlere derledik.

Fırfırlı Gelinlik Modelleri 2015 – 2016

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..