Floral Desen Modası 2015

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Yeni moda floral desen – Bayanların kıyafetlerinde, aksesuarlarında, çanta ve ayakkabılarında geçmişten günümüze irili ufaklı çiçek desenleriyle var olan desenler bu sezon adına floral trend verilerek çıktı.

Bayanlar bu sezon kendilerini floral yani çiçek desenlere aklınıza gelecek tüm detaylarda boğulmuş durumda görecekler. Büyük küçük birçok çiçek desenlerinin tasarlandığı kıyafetlerin şık tasarımlarını layıkıyla taşımak elbette çok önem arz edecektir. Vücut tipinize göre giyim tarzınızı oluşturmanın çok önem kazandığı günümüzde floral desenli kıyafetleri de doğru kombinlerle ve hatlarla giymek sizleri giyiminizle öne çıkartacaktır. Zayıf ve kısa boylu bayanlara önerimiz büyük desenlerden oluşan çiçeklerden tasarlanmış tüm kıyafetlerden uzak durmaları olacaktır. Zayıf ve kısa boylu bayanları daha kısa gösterecek bu desenin yerine küçük çiçek desenlerinden tasarlanmış elbise veya uzun maksi etekleri tercih etmeniz daha doğru bir tercih olacaktır. Büyük basenlere sahip bayanlar pantolon veya eteklerde çiçek desenli tasarımlar yerine düz renk altlar çiçek desenli tasarlanmış üstler tercih etmelidirler. Aksi bir kullanımda desenlerin basenlerinizde yayılacağını ve sizi daha kilolu göstereceğini unutmamanız gerekmektedir. Bu kombinde deseni üstte kullanarak dikkati basenlerden alıp deseni üstlerde toplamakta size tavsiye edeceğimiz bir tarz olacaktır. Omuzlarınız geniş ise çiçek desenlerini üst seçimlerinizde değil alt seçimlerinizde tercih etmenizi yani etek yada pantolonlarla kullanmanızı öneririz.

Floral Desen Modası 2015 - (1)

Floral Desen Modası 2015 – (1)

Çiçek desenleriyle sezonun giyim trendleri arasında yer alan maskülen havayı da yakalayabileceğiniz gibi bunu dar çiçek desenli ceket ve klasik kesimli çiçekli bir pantolonla sağlayabilirsiniz. Çiçek desenlerini kullanırken giyeceğiniz kombinde renk uyumuna dikkat etmeniz istediğiniz şık görünümü kazanmanız yolunda hayli önemli olacaktır.

Floral Desen Modası 2015 - (2)

Floral Desen Modası 2015 – (2)

Bu yıl floral desenlerde yer alan inanılmaz canlı renkler kıyafetlerde yer alan desenlerle uyumlu kullanıldığında çok hoş görünüm kazanmanız mümkün olacaktır. Sizlere tavsiyemiz kesinlikle ayrı desenleri bir kombinde kullanmamanız olacağı gibi aksi halde inanılmaz kötü bir görüntü sergilemeniz kaçınılmaz olacaktır. Aksesuarlarda da bu yıl moda olan floral desenler çanta, ayakkabı, saç bandı, takılar gibi bir çok üründe karşımıza çıkacaktır. Bu aksesuarları genelde çiçek desenli kıyafetlerle değil daha düz renk giysilerle kullanmanız sizlere önerilmektedir.

Floral Desen Elbise Modelleri Resimleri

 

Floral Desen Modası 2015 - (13)

Floral Desen Modası 2015 – (13)

Floral Desen Modası 2015 - (12)

Floral Desen Modası 2015 – (12)

Floral Desen Modası 2015 - (11)

Floral Desen Modası 2015 – (11)

Floral Desen Modası 2015 - (10)

Floral Desen Modası 2015 – (10)

Floral Desen Modası 2015 - (9)

Floral Desen Modası 2015 – (9)

Floral Desen Modası 2015 - (8)

Floral Desen Modası 2015 – (8)

Floral Desen Modası 2015 - (7)

Floral Desen Modası 2015 – (7)

Floral Desen Modası 2015 - (6)

Floral Desen Modası 2015 – (6)

Floral Desen Modası 2015 - (5)

Floral Desen Modası 2015 – (5)

Floral Desen Modası 2015 - (4)

Floral Desen Modası 2015 – (4)

Floral Desen Modası 2015 - (3)

Floral Desen Modası 2015 – (3)

Kategori:
Elbise Modelleri · Moda

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..