Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Genç kızların hayallerini süsleyen gelinlik modelleri 2015 – 2016 yılları arasında muhteşem tasarımlarla gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır. 2015 – 2016 fransız dantelli gelinlik modelleri , dantellerin farklılığı ve kullanım alanında ki yoğunluğa göre gelinlikler üzerinde şık ve muhteşem bir görünümle karşımıza çıkıyor. İddialı olan Fransız dantelli gelinliklerde, derin dekoltelerin transparanlıkla kapatılması ayrıca uzun kollu gelinlik modellerinde kol kısmının hepsinin Fransız dantelleri ile işlenmesi gelinliği oldukça şık hale getirmiş ve bayanların favorisi olmasını sağlamıştır.

Tesettürlü gelinlik modelleri arayan gelin adaylarının da mutlaka 2015 fransız dantelli tesettür gelinlik modellerine bakması gerekmektedir. Zira muhteşem modellerin yer aldığı bu seride gelin adayları bu sefer tüm modelleri beğenmekten kararsız kalacaktır. Kısacası şudur ki 2015 fransız dantelli gelinlik modelleri tüm gelin adayları için muhteşem alternatifler sunarak adeta çözüm kapısı olmuştur.

Gerek duvaklarda gerekse gelinlik modellerinde ( sırt ve göğüs dekoltesinde ) muhteşem duran Fransız dantel işlemeleri düğününüzde sizleri oldukça şık gösterecek ve tüm ilgiyi üzerinize toplayacaksınız. Fransız dantel tasarımları tüm gelinlik modellerine doğru bir şekilde işlendiğinde gelinin asaletini ve şıklığını ortaya çıkarmaktadır. Fransız danteli üzerine taşlarla yapılan motifler düğününüzde size ayrı bir ışıltı katarak, gelinlik modelinizle tüm misafirlerin dikkatini çekebileceksiniz. 2015 fransız dantelli gelinlik modelleri fiyatları ise 2.500 TL ile 14.000 TL arasında değişmekte olup fiyatları diğer gelinliklere göre pahalıdır.

Aşağıdaki resimlerde sizler için derlediğimiz modelleri tıklayarak büyük ekranda inceleyebilirsiniz.

2015 – 2016 Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri Resimleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..