Gebe Hamile Giyim Modelleri 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Yeni anneler ve anne adayları stilinizden vazgeçmeyin! Hem şık hem de rahat hamile kıyafetleri ve sezonun trend Gebe hamile elbiseleri sizi bekliyor!

Hem sizi hem de bebeğinizi rahat ettirecek en moda Gebe hamile giyim koleksiyonu ile 2016 ilkbahar yazını unutulmaz kılmaya ne dersiniz?

Siz de hemen Gebe’nin hamile giyim kolleksiyonundan kendinize en uygun olanı seçin!

Gebe, işin kalbine müşterilerini koyarak markasını ve ürünlerini şekillendiriyor. Bu Gebe‘yi müşterilerin ne istediğini anlamasına yardımcı oluyor.

Hamilelik dönemini rahat geçirmeniz için doğru kıyafet çok önemli. Hamileliğin ilk aylarında normal kıyafetlerinizi giyebilirken, sonraki dönemlerde hamile kıyafetleri giymeniz gerekiyor. Yeni kıvrımlarınıza uygun olan hamile gömleği, örgü elbise, hamile taytı ve hamile kışlık montu ile anne adayları, artık hem şık, hem de rahat.

Gebe Hamile Giyim Modelleri 2016 İlkbahar Yaz – Deep Summer

gebe-hamile-giyim-modelleri-2016-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-deep-summer

Elektrik mavisi, güneş sarısı, siyah ve beyaz bu temanın en dikkat çeken renkleri. Siyah-beyaz kontrastlığının mükemmel uyumuyla şekillenmiş grafik baskılar rahat ve dökümlü kumaşlarla anne adayları için vazgeçilmez parçalarda hayat buluyor. Mini ve maxi elbiseler özellikle kumaş özelliğinden ötürü sıcak yaz aylarını konforlu geçirmek için ideal. Sigaret pantolonlar vücudu saran şekillendiren kalıplarıyla bu renkli koleksiyonda yerini alırken, farklı yıkamalı jean pantolonlar sihirli kalıplarıyla yaz gardırobunuzun en rahat ve cool parçaları olmaya hazırlanıyor.

Gebe Hamile Giyim Modelleri 2016 İlkbahar Yaz – Past Modern

gebe-hamile-giyim-modelleri-2016-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-past-modern

Limon sarısı, kremalı pembe, pudra ve şeftali tonlarını barındıran renk palerinde romantizm ve parıltı ön planda. Retro akımının modern formlara dönüştüğü soft renkli zarif elbiseler, tiril tiril kumaşlarla tasarlanan gözalıcı bluzlar bej ve haki pantalonlarla mükemmel uyumu yakalarken, kullanılar parıltılı kumaşlar ve gümüş efekti baskılar koleksiyonda tüm dikkatleri üzerinde topluyor.

Gebe Hamile Giyim Modelleri 2016 İlkbahar Yaz – Soft Pop

gebe-hamile-giyim-modelleri-2016-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-soft-pop

Rengareng çiçek baskıların hayat bulduğu Soft Pop temasında turuncu, mercan, kivi, camgöbeği gibi gökkuşağını kıskandıran renkler renkli floral trendi en iyi şekilde yansıtıyor. Spor-şık stilin hakim olduğu elbiselerin yanısıra bluz ve pantolonlar bu renkli görünümü vurguluyor.

Gebe Hamile Giyim Modelleri 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kategori:
Hamile Giyim

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..