Gelin Ayakkabısı Satın Alırken Dikkat

5 sene önce yazıldı. Yazar:

2015 – 2016 yılı gelin adayları zor bela gelinlik seçimi işlemini tamamladıktan sonra bir diğer aşama olan gelinlik ayakkabısı modelleri seçimidir. Bu yazımızda gelinlik modellerine göre gelin ayakkabısının seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlara dikkat çekeceğiz.

Gelin Ayakkabısı Nasıl Olmalı ?

Yazımızda 2015 yılı gelin ayakkabası modelleri hakkında bilgiler verilecek ve gelin adaylarının seçimini kolayca yapmasını sağlamayı umuyoruz. 2015 yılı gelin ayakkabası trendi renkli gelin ayakkabıları olacak gibi gözükmektedir. Bir diğer trend gelinlik ayakkabı modeli ise spor gelinlik ayakkabılarıdır ve onlarda bu yıl en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Tabi bu popüler gelinlik ayakkabıları dışında seçim yapmak isteyen gelin kızlarımızda olacaktır. Onlar için ise önerebileceğimiz dantel motifli sivri veya dolgu topuklu gelin ayakkabısı modellerini tercih edebilirler. Kır düğünü düşünen çiftlerin ise babet kullanmaları daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca kısa boylu gelin adaylarımızın topuklu gelinlik ayakkabısı kullanmalarını da öneriyoruz.

Tüm her şeyi anlattıktan sonra sıra geldi gelin ayakkabısı fiyatına. Öncelikle nasıl ki piyasa da her bütçeye uygun ayakkabı modeli var ise bu durum gelinlik ayakkabılarında da geçerlidir. Özel tasarım ve taşlı desenli gelin ayakkabısı modelleri haliyle piyasaya göre daha pahalı olmaktadır.

Aşağıda ki resimlerden gelinlik ayakkabısı modellerini tek tek inceleyebileceğiniz gibi üzerine tıklayarak tek sayfadan hepsini de görüntüleyebilirsiniz. ModaYeni ‘deki modelleri görmeden tüm gelinlik ayakkabı modellerini gördüğünüze inanmayın. Sizlerin mutluluğu için çalışıyoruz umarız ki yazımız faydalı olmuştur.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..