Gelin Makyajı Nasıl Yapılmalıdır ?

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Kızlar hayatının her zamanında güzel olmaya dikkat ederken gelin olacakları gün yapmış veya yapılacak olan hazırlıkları tahmin edersiniz. Kızlar, hayatında ki o en önemli anda gerek gelinliği gerek makyajı ile kusursuz olarak tüm misafirleri kendilerine hayran etmek isterler.

Hayatının en mutlu en anlamlı gününde kusursuz görünmek tabiki de her gelin adayının hakkı fakat bu sadece bir gelinlik modeli ile olmamaktadır. Mükemmelliği yakalamak için aynı zamanda başarılı ve kusursuz bir gelin makyajı yapılmalıdır. Unutmayın ki bir genç kızı her zaman ön plana çıkartan yapılan başarılı gelin makyajıdır.

Gelinin Makyajı Nasıl Yapılmalıdır ?

Makyajın kusursuz olabilmesinin önceliği kusursuz cilt ve sadeliktir.Düğün günü gelin adayları kesinlikle abartılı makyaj yaptırmamalıdır. Bu uygulamada pudra ve fondöten gelin makyajının yapımında başrolü oynamaktadır.Fondötenin tabaka halinde olmamasına ve ten rengiyle uyumlu bir seçim yapılmasına dikkat edilmelidir.

Sıra göz makyajına geldiğinde ise koyu far hariç diğer far türlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Kirpikler kıvrılmalı ayrıca far siyah renkte seçilerek suya dayanıklı rimel olmasına dikkat edilmelidir.

Kaşlarda biraz daha belirleştirmeler yapılabilir bu tamamen gelin adayının tercihine kalmıştır.

Tüm bu işlemlerimizi yaptıktan sonra sıra geldi allık seçimimize. Allık seçiminde şeftali tonlarını seçerek elmacık kemiklerimizi ön plana çıkartabilir ve ortaya hoş bir görünüm çıkartabilirsiniz.

Son olarak gelin adayının ruj seçiminde sıra. Ruj seçerken genellikle bayanlar pembe ve erik kurusu renklerini seçmektedirler. Bizde sizlere bu seçimden yana davranmanızı öneriyoruz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..