Gelin Saçı Modelleri 2015 – 2016

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Düğün tarihi yaklaşan gelin adaylarını şimdiden telaşlı ve heyecanlı bir bekleyiş almış durumda. Gelinlik modelleri seçiminde oldukça zorlanarak karar veren hanım kızlar, model seçme işini tamamladıktan sonra sıra geldi gelin saçı modelinin seçimine.

Gelinlik modelleri de baz alınarak, ayrıca kendine en çok yakışan modeller de düşünüldüğünde 2015 gelin saçı modelleri hakkında da bilgiler vererek saç seçimini kolaylaştırmaya çalışalacağız. Gelinlik ve diğer hazırlıklar tamamlandıktan sonra gelin adayları tatlı bir telaş içerisinde kuaför ararlar. Bu aşama oldukça önemlidir çünkü yanlış seçim en mutlu gününüzün zehir olmasına neden olabilir. İnternetten ve çevreden yapılan kısa bir araştırma sonucu kuaföre karar verilir. Kuaförünüzle birlikte gelinliğinizi de inceleyerek o gece size yakışacak en güzel gelin saçı modelini bulmanız gerekmektedir. Sizin aklınızda her ne kadar bazı gelin saçı modelleri olsa da tam bu noktada mutlaka kuaförünüzün dediklerini kulak ardı etmeyiniz. Kataloglardan beğenmiş olduğunuz modeller ilk başta sizlere güzel görünse de uygulandığı zaman beklentilerinizi karşılamayabilir. Bazı düzenlemeler ile ise oldukça şık ve güzel gözükebilirsiniz.

Hangi Gelinlik Modeline Hangi Saç Gider ?

İşini gerçekten severek yapan kuaförler seçmiş olduğunuz gelinlik modelini görmeden, gelin saçı hakkında yorum yapmazlar. Her gelinlik modeline göre uygun gelin saçı modelleri bulunmaktadır.
Straplez gelinlik modelleri için topuz saç modelleri tercih edilmektedir mesela. Tabi unutmadan şunu da belirtmek gerekir ki gelin saçı modelinizi sadece gelinliğiniz belirlemeyecektir. Yüz yapınız,duvağınız,boy durumunuz vb. faktörlerde gelinlik saçınızın yapımında etkili olacaktır. 2016 gelin saçı modelleri de 2015 yılındakine benzer olacağı beklenirken sizler için aşağıdaki resimlerde birbirinden farklı gelin saçı modelleri paylaştık, üzerlerine tıklayarak büyük ekranda detaylı inceleyebilirsiniz.

tarafından yorumlandı Gelin Saçı Modelleri 2015 – 2016

  • bizde gelin olsak da böyle güzel gelinlikler giysek. Elinize sağlık

    Nur Su 1 Eylül 2015 23:37 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..