Gelinlik Aksesuarları Bolero Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Gelin adayları gelinlik modellerini seçtikten sonra bunları aksesuarlar ile daha gösterişli hale getirmek için çabalarlar. Gelinlik aksesuarları arasında adını belki de daha önce duymadığınız gelinlik bolero modelleri ile ilgili bu yazımızda sizlere bilgiler aktaracağız.
Bolero seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi düğünün yapılacağı zamandır. Sezondan sezona göre farklı farklı bolero modelleri bulunmaktadır. Kışın yapılan düğünlerde genellikle kürk tarzı ve tüylü bolero gelinlik aksesuarları tercih edilmektedir. Yaz düğünlerinde ise genellikle ince ve dantel işlemeli hafif tarzda bolero modelleri kullanılmaktadır. Bolero seçimi yaparken gelinlik modelleri ile uyumlu olması gerekmektedir. Seçmiş olduğunuz gelinlik modeline uygun bir bolero gelinlik aksesuarı seçtiğiniz takdirde muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bolero seçiminde zorlanan gelin adayları için ise önerebileceğimiz şal tarzı bolero modelleridir. Bu modelleri rahat ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yine en çok tercih edilen bolero aksesuarları arasında yer alan dantel işlemeli modellerdir. Bu modellerinde kullanımında gelinliğin işlemesi ve aksesuarların işlemesine oldukça dikkat edilmelidir. Farklı farklı boylarda karşımıza çıkan bolerolarda gelinliği arka plana atacak özellikler bulundurmamalıyız. Mesela derin dekolteli bir gelinlik seçimi yaptıysak, uzun bolero tercih edildiği takdirde gelinliğin dekoltesini kapatacak ve azaltacaktır. Bu da seçmiş olduğunuz gelinliğin tüm özelliğini yitirmesine neden olacaktır. Yazımızı sonlandırmadan önce size verebileceğimiz son tüyo ise , eğer kollarınız sallanıyorsa ve genişliğinden rahatsız iseniz uzun bolero modelleri bu kusurlarınızı gizleyebilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..