Halkalı Boncuklu Havlu Kenarı Modelleri

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  Halkalı boncuklu havlu kenarları çok daha fazla beğenilen ve bizlerden de istenilen modellerden biri oluyor. Elbette bunlar parıldadığı için ve çok daha gösterişli durduğu için herkes ilk tercih olarak bir tane de boncuklu ve halkalı havlu kenarı yapmak istiyor ve özel günlerde kullanmak üzere saklanıyor. Maddi olarak biraz daha pahalı olabilir ama görünüş olarak da oldukça zengin duracak.

  Nazar Boncuk Modelli Havlu Kenarı Modeli

  En çok tercih edilenlerden biri de nazara karşı nazar boncuklu havlu modeli örnekleri olacak. burada gördüğünüz gibi halka kullanılmış ve içi doldurulmuş. Ama dilerseniz siz halka olmadan da yapabilirsiniz tabiki.

  image001Bu da daha klasik olan ama yine çok tercih edilen bir nazar boncuklu havlu kenarı modeli. Bu model de aynı zamanda kurdele havlu kenarı eşlik etmiş ve harika bir motif ortaya çıkmış oluyor.image003image004

  Yine bu model de aslında klasik havlu kenarı ortasına işlenmiş bir nazar boncuğu modeli görüyorsunuz. Oldukça şık durmuş ve aynı zamanda model ile de fazla uyum sağlayarak istenileni vermiş. Kısaca sizler bu yıl boncuklu havlu kenarı modellerini yaparak sevdiklerinize nazar değmemesi için hediye edebilirsiniz. Çok beğenecek ve bence oldukça eğlenerek işliyor olacaksınız. Elbette bunları tığ ile yapacak ve güzel bir modeli ortaya çıkarabilirsiniz.

  Kategori:
  Havlu Kenarı

  tarafından yorumlandı Halkalı Boncuklu Havlu Kenarı Modelleri

   Cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir