Hamile Gelinlik Modelleri Resimleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Tüm gelin adaylarının tek istediği hayalini kurduğu o gecede güzel gelinlikler içerisinde misafirlerin beğenisini kazanabilmek ve dikkatleri üzerine çekmektir. Hamile gelin adayları için bu yazımızda 2015 – 2016 hamile gelinlik modellerini ele alacağız. 2015 yılında modaevlerinde gelin adaylarına sunulan gelinlik modelleri oldukça beğenileri topladı.

Hamile gelinlik modelleri genellikle tasarlanırken rahatlık ve konfor ön planda tutulur. Tabi bu rahatlık denilince aklınıza kötü bir gelinlik modeli gelmesin sakın, desen süslemeleri ve trend gelinliklerde kullanılan işlemelerin aynısı bu gelinlik modellerinde de uygulanmaktadır. Düğününüzde şık görünebilmeniz için gerekli tüm incelikler hamile gelinlik modellerinde düşünülmüştür.

Yine Fransız danteller ile süslenen hamile gelinlik modelleri ; prenses gelinlik modelleri, kabarık gelinlik modelleri ve daha birçok modelle daha uyarlanabiliyor. Dantel işlemesi istemeyen gelin adayları için ayrıca taşlı süslemelerde yapılmaktadır. Düğününüzde hamile olduğunuzu gizlemek istiyorsanız, gelinlik modelinizi düzgün seçerek karnınızdan ziyade başka yerlere dikkatleri çekmeniz gerekmektedir. Bu yüzdendir ki derin göğüs dekoltesi veya omuzlarınıza yapacağınız süslemeler oldukça işinize yarayacaktır.

Hamile gelinlik modellerinin fiyatları da diğer gelinlik modelleri gibi 2000 TL ile 10000 TL arasında değişkenlikler gösterebilmektedir. Aşağıda sizler için hamile gelinlik modelleri resimlerini derledik, resmin üzerine tıklayarak büyük ekranda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

2015 -2016 Hamile Gelinlik Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..