Havlu Kenarı Dantelleri 2015

  6 sene önce yazıldı. Yazar:

  2015 havlu kenarı modelleri ve dantelleri hakkındaki yazımız. Video ve resim içerir. Havlu kenarı örnekleri genellikle renkli mi renkli, desenli mi desenli olur. Fakat bazılarımız ise sadeliği sevdiği için havlu kenarlarını da sade yaparlar. Eğer siz de havlunuzun sade, düz olmasını isterseniz tek bir renk ya da en çok iki renk seçip desen yani model belirlemeden nakışlamaya başlamalısınız. Benim düz havlu kenarları için tavsiye edebileceğim renkler beyaz ve gökmavisidir. Gökyüzünü anımsatan bu iki renk birleşince adeta bir doğa harikasını canlandırmaktadır. Özellikle erkek arkadaşınız için hazırlıyorsanız ya da damat havlusu hazırlıyorsanız bu iki rengi şiddetle tavsiye ediyorum.

  Peki modelsiz havlu kenarı nasıl yapılır? Cevabı çok basit. Daha önce yaptığımız yuvarlak, kare, üçgen top top modelleri kullanmadan düz sıra halinde ince ince örüp düz bir çizgi haline getiriyoruz. Böylece düz bir ya da iki renkli havlu kenarımız ortaya çıkmış oluyor. Güle güle kullanın, çeyizinize saklayın ya da sevdiklerinize hediye edin.

  Aşağıdan videoya da ulaşabilirsiniz.

  Dantel Havlu Kenarı Modelleri

  Havlu süsleme sanatında en çok kullanılan işlem havlu kenarı örneği hazırlamaktır.Havlu kenarı modelleri çeşit çeşit, desen desendir. Örneğin dantelden yapılan havlu kenarları vardır ki onlar çeyiz sandıklarının vazgeçilmezidir. Dantel 2013 yılına da moda anlamında damgasını vurmuş bir ürün olup havlular için de hoş bir kenar olmaktadır. Dantelden yapılan kuşlar kelebekler çiçekler böcekler kısacası her şey ama her şey havlularınız için kenar motifi olabilir. Sarı, pembe, kırmızı ve beyaz en uyumlu ve en zarif görünen dantel renkleri olup, işlemelerinize renk katar.

  Gözünüzün nurları dantelleri hediye olarak vermek ise manevi anlamda çok pahalı bir armağandır. Üstelik herkese verebileceğiniz bir hediyedir. Erkek bayan farketmeden bu hediyeyi verebilirsiniz. Şimdi hemen dantelleriniz için tığlarınızı elinize alın ve havlu kenarlarınızı hazırlamaya başlayın. Eğer siz yapamıyorsanız annenize ya da ninenize yaptırın ve hediye paketinize koyup sevdiklerinizle paylaşın. Şimdiden hepinize kolay gelsin.

  Havlu Kenarı Modelleri 2015 Galerisi

  Havlu Kenarı Resimleri Video

  Kategori:
  Havlu Kenarı

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir