Havlu Kenarı İğne Oyası Örnekleri

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  Havlu kenarı iğne oyası örneklerinin en başında elbette küçük motifler ama göz doldurucu motifler yer alır. Yani el işi olarak çok fazla yorulmayacağınız ama görülmemiş benzersiz iğne oyası modelleri ile en güzel motiflere sizlerde sahip olabilirsiniz. Bunun için üstelik çok fazla yorulmanıza gerek yok çünkü havlu kenarı iğne oyası motiflerini biler sizlere zaten oldukça fazla sayıda ulaştırmaya çalışıyor ve bu örnekleri yakından inceleyerek kendinizin de çıkarabilmesini sağlıyoruz.
  Sizlerde iğne oyası havlu kenarı örneklerinden en çok tercih edilen çilek modeli ya da kiraz modellerin yapabilirsiniz. İstediğiniz ip renkleri ile donatabilir ve ortaya harika bir renk cümbüşü ile motif çıkmasını sağlayabilirsiniz. İğne oyaları genelde küçük olduğu için ipliklerin rengini dikkat çekici olarak yaparsanız çok daha başarılı bir eş işine sahip olmuş olursunuz.

  havlu kenarı iğne oyası örnekleri (2)

  havlu kenarı iğne oyası örnekleri (2)

  havlu kenarı iğne oyası örnekleri (3)

  havlu kenarı iğne oyası örnekleri (3)

  havlu kenarı iğne oyası örnekleri (1)

  havlu kenarı iğne oyası örnekleri (1)

  Bu modellerin içinden aslında istediğiniz hepsini yapabilirsiniz. Hepsi de çok beğenilen ve tercih edilen modeller olmak ile beraber kullanışlı ve kolay yapılan modellerdir. Havlu kenarı iğne oyası örneklerinizi sizlerde bizlere gönderebilir v en güzel modellerinizi sayfamızda yayınlatabilirsiniz. Kadınlar arasında her ne kadar tatlı bir rekabet olsa da, herkesin sizin yaptığı o harika modelleri görmesi de ayrı bir keyif olacaktır bizce. Sizlerde en değerli zamanlarınızı en güzel iğne oyası örneklerine ayırın ve keyifli bir el emeği ürünü karşımıza çıkarın.

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir