Havlu Kenarı Modelleri 2015

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  Şöyle beyaz ve gösterişli bir havlu ve üzerinde havlu kenarı modelleri motiflerinden biri. Bir düşünceniz ne kadar güzel ve özel olur öyle değil mi? Özellikle bekârlar biraz daha modaya uyumlu yapmaya çalışıyorlar çünkü hediye edecekleri kişiler özel olduğunda bunun da önemi artıyor. Gelin adayları kayınvalide ya da akrabalar için yaptıkları havlu kenarlarında hep yepyeni modelleri yapmaya çalışıyor ve farkını orada dahi göstermeye gayret ediyor.

  Elbette hergün görünen kelebek modeli ile yapılan bambaşka bir model ayrım edilecektir. Herkesin dikkati her zaman ilk gördüğü modelde olacaktır. Günlerce emek verip yaptığınız havlu kenarının konuşması ve motifinin istenmesi sizlere gurur verecektir. Sizlerde havlu kenarı modelleri 2015 galerimize bakın ve isterseniz hayvan figürler havlu kenarı, isterseniz iğne oyası havlu kenarı modelleri ay da dilediğiniz birçok motifi aynı ekran üzerinden bulma şanını yaşamış oluverin.

  Havlu Kenarı Modelleri Resimleri

  2015 Havlu kenarı modellerinde sizlerde biraz zorlanacaksınız gibi duruyor çünkü yeni modeller her zaman biraz daha abartıyı içerir. İlk kez yapılacak modelle ve teknikler zorlayacak ama alışınca da oldukça kolay gelecektir. Özellikle kat kat yapılan havlu kenarı modellerini de deneyebilir ve 3 boyutlu görüntüsü verebilirsiniz. İpliklerinizi kaliteli aldığınız sürece sorun olmayacak ve her zaman en güzel modeller sizlere yıllarca eşlik edecektir. O halde hemen kendinize bir tanesini seçin ve işlemeye başlayın ne dersiniz?

  havlu kenarı modelleri 2015 (2)

  havlu kenarı modelleri 2015 (2)

  tarafından yorumlandı Havlu Kenarı Modelleri 2015

   Cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir