Havlu Kenarı Modelleri 2019 Fiyatları

  3 sene önce yazıldı. Yazar:

  Çeyizlerimizde vazgeçilmez olan havlular, kenarları işlenerek daha bir güzel hale geliyor. Eskiden beri devam eden bu gelenek, günümüzde de varlığını korusa da havlu kenarı işlemeye vakit bulamayan bayanlar, bu işi yapan, örgü ören bayanlardan satın alıyorlar. Peki havlu kenarı modelleri 2019 fiyatları ne kadar? Açıkçası örneğinden örneğine, modelden modele değişmekte. Sadece kenar, havlusu olmadan 10 liradan başlıyor ve işin zorluğuna göre değişiyor. Yok ben kenarla filan uğraşamam diyenler için havluya işlenmiş şekilde satılan modeller de var.

  Uzun zamandır tartışılır, iğne oyası mı zor, tığ işi mi diye. Benim için en zoru iğne oyası. Tığ ile daha seri şekilde örgü örmek mümkünken iğne oyası havlu kenarı cidden işçilik ve titizlik istiyor ve yavaş ilerliyor. Bu konuda fiyata etki ediyor tabi ki. Kurdele, firkete işi gibi çeşitli havlu kenarı işlemelerde mevcut. Artık zevkinize göre araştıracak, uygun dantelleri seçeceksiniz.

  Özellikle halkalı havlu kenarı örnekleri çok hoşuma gidiyor, yapımı da oldukça kolay.

  Aklınızda fikir oluşması açısından bir kaç modeli sizler için aşağıya ekliyorum. Oradan beğendiklerinize ulaşabilirsiniz. Eğer bu işi yapıyorsanız satış için bize ulaşabilir, sizleri müşteriler ile buluşturabiliriz.

  Kategori:
  Havlu Kenarı

  tarafından yorumlandı Havlu Kenarı Modelleri 2019 Fiyatları

   Cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir