Havlu kenarı Nasıl Yapılır?

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  Özellikle hobinizi yavaş yavaş elde ediyorsanız ve etrafınızda da sizlere çok yol gösterecek biri yoksa hemen internetten Havlu kenarı nasıl yapılır diye yazdığınızda birçok sitenin yardımınıza koştuğunu göreceksiniz. Havlu kenarı nasıl yapılır sorusu elbette oldukça geniş bir anlama yayılıyor çünkü her motif farklı yapılır ve hepsi değişik bir şekilde incelenir. Sizler için havlu kenarı püf noktalarını paylaşıyor olacağız ama dikkatli bakmaya ve örnekler çıkararak yapmaya mutlaka özen gösteriniz.

  Resimli havlu kenarı nasıl yapılır?

  Resimli havlu kenarı nasıl yapılır sorusu için özelikle adım adım verirken aşamaları takip edebilirsiniz ama genel terimleri anladıktan sonra zaten hızlı bir şekilde gördüğünüz tüm örnekleri çıkarabilirsiniz. Bunun için sadece biraz odaklanın ve kaç zincir çekildiğine ve nasıl yapıldığına dikkat ediniz. Genellikle tığ ile yapılan modellere ağılık verebilirsiniz çünkü havlularda her zaman tığ çok daha güzel duruyor.

  Tığ ile havlu kenarı nasıl yapılır?

  Tığ ile havlu kenarı yapmak aslında daha kolaydır. Genel olarak düz işlenen ve belli başlı noktalarında genişletme ve büyütme yapılan modellerin hem yapılışı daha güzel hem de ortaya çıkan sonuç daha dolu dolu olacaktır. Eğer ilk kez örgü ve işleme işine girişiyorsanız o halde mutlaka en basitlerden başlamalısınız ve işinizi riske atmamalısınız. Sıkılmamak için kolay havlu kenarı örneklerine bakmanız daha doğru olacaktır.

  Dantel Havlu Kenarı Modelleri_18

  Dantel Havlu Kenarı Modelleri_18

   

  Kategori:
  Havlu Kenarı

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir