Havlu Kenarı Örnekleri Yapılışı Anlatımlı

  6 sene önce yazıldı. Yazar:

  Havlu kenarı süslemesi genellikle iğne oyası ile yapılır. Bu yazımızda da iğne oyası havlu kenarı örneği nasıl yapılır biraz anlatmaya çalışacağız. Çeşit çeşit örnekler var. Genel bir kalıp içinde anlatarak sizin hayal gücünüze ve marifetlerinize bırakacağım.

  Modayeni.net üzerinden havlu kenarı örnekleri yaymaya çalışıyorum. Elimden geldiği kadar. Sizde bizlere elinizdeki örnekleri gönderin, yayımlayalım.

  Havlu kenarı nasıl yapılır sorusu için özelikle adım adım verirken aşamaları takip edebilirsiniz ama genel terimleri anladıktan sonra zaten hızlı bir şekilde gördüğünüz tüm örnekleri çıkarabilirsiniz. Bunun için sadece biraz odaklanın ve kaç zincir çekildiğine ve nasıl yapıldığına dikkat ediniz. Genellikle tığ ile yapılan modellere ağılık verebilirsiniz çünkü havlularda her zaman tığ çok daha güzel duruyor.

  Tığ ile havlu kenarı nasıl yapılır?

  Tığ ile havlu kenarı yapmak aslında daha kolaydır. Genel olarak düz işlenen ve belli başlı noktalarında genişletme ve büyütme yapılan modellerin hem yapılışı daha güzel hem de ortaya çıkan sonuç daha dolu dolu olacaktır. Eğer ilk kez örgü ve işleme işine girişiyorsanız o halde mutlaka en basitlerden başlamalısınız ve işinizi riske atmamalısınız. Sıkılmamak için kolay havlu kenarı örneklerine bakmanız daha doğru olacaktır.

  Havlu Kenarı Örnekleri Resimleri

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir