Henna Gelinlik Modelleri Nar-ı Aşk Koleksiyonu

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Henna Gelinlik Nar-ı Aşk Koleksiyonu özgün modelleri ile orijinalliğin, zarafetin ve kalitenin harmanlandığı tasarımı ile gelinlik denince hayran kalacağınız bir koleksiyon.

Henna gelinlik modelleri konusunda biriktirdiği deneyimlerini günümüz trendleriyle sentezleyerek gelinlerinin hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi misyon edinmiş profesyonel bir ekipten oluşan aile şirketidir.

Henna gelinlik, yıllardır, evlilik hayali kuran modern genç kızları etkileyen zarif görünümlere imza atmaya devam ediyor. Aşkın ve güzelliğin birlikteliğine bambaşka bir boyut kazandırıyor.

‘Her güzel gelinlik güzel olmaz’ anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen Henna gelinlik modern ve romantik çizgisi, ödünsüz ve rakipsiz kalite anlayışıyla gelin adaylarına hizmet vermeye devam ediyor. Onbinlerce unutulmaz gelinliğe imza atan henna gelinlik modelleri ile hayatınızın bu en önemli günü için, en özel ve en titiz servis anlayışını bir kurum felsefesi haline getiriyor.

Henna gelinlik, daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına randevu sistemiyle çalışmayı tercih etmektedir ancak randevusuz gelen gelin adaylarına da aynı hizmeti verebilecek profesyonel gelin danışmanlarına ve donanıma sahiptir. Randevunu sırasında öncelikle tercihlerinize göre sonra da vücut yapınız ve düğünün yapılacağı mekân göz önünde bulundurularak en uygun modeller denetilecektir. Ayrıca gelinliğe uygun duvak ve saç aksesuarları beğeninize sunulacaktır.

Henna Gelinlik modellerine www.hennagelinlik.com adresinden ulaşabilir dilerseniz satın alabilirsiniz.

Henna Gelinlik Nar-ı Aşk Koleksiyonu

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..