H&M Home Ev dekorasyon Trendleri 2015

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Evi ev yapan en önemli etmen dekorasyonudur. Mobilyalarınız ne kadar pahalı ve kaliteli olursa olsun, uyumlu bir şekilde dekore edilmeyen bir evde hiçbir anlam ifade etmeyecektir. Bu yüzden dekorasyon konusunda evinizi ehil ellere teslim etmekte yarar var. Biz de bunu düşünerek 2015 dekorasyon trendlerini paylaşarak sizlere rehber olmak için kolları sıvadık. Genel anlamda 2015 dekorasyon trendlerinde canlı renkler evlere hakim olacak. Özellikle fuşya ve turkuaz gibi renklerle fazlasıyla karşılaşacağız. Aynı zamanda her sezonun vazgeçilmez rengi beyaz yine ön sıralardan kendine yer bulmuş durumda.

Türkiye’de ev dekorasyonu anlamında birçok ünlü ve farklı marka bulunuyor. Geçtiğimiz aylarda bu markalara bir yenisi daha eklendi. 16 Eylül’de lansmanı yapılan H&M Home açılışa özel uygun fiyatları ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Yılbaşı kampanyaları ile her kesimden insana hitap etmeye çalışarak fiyatlarını düzenleyen H&M Home 2015 ev dekorasyon trendleri ile gönüllere taht kuracak gibi görünüyor. Gördüğümüz ve incelediğimiz kadarıyla H&M Home her kesimden her zevke hitap eden dekorasyon ürünleri üretmeye çalışmış. Çeşitlilik üzerine kurulmuş olan H&M Home ev dekorasyon trendleri 2015 modelleri her eve hitap ediyor.

Ev dekorasyonunun vazgeçilemeyen parçaları sadece mobilyalar değildir. Aksesuarlar evinizin çehresini değiştirebilir. Küçük dokunuşlarla mobilya değiştirmeye gerek kalmadan farklı bir ev dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Aksesuar olarak biblolar, duvara monte edilebilen raflar aynalar ve tablolar dekorasyona etki edebilecek en etkili araçlardır.

H&M Home Ev dekorasyon Trendleri 2015

Yazıda kulllanılan görseller Tasarımcının Evinden alınmıştır.

Kategori:
Dekorasyon

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..