İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri 2015

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  İğne oyası havlu kenarı örneklerine bakarak kendiniz de yapmak ister misiniz genellikle misafirliğe gittiğiniz bir modeli çok beğenir ve hemen yaparak yapmak istersiniz. İşte artık bunlara hiç gerek yok. Sizlere sunduğumuz neredeyse yüzlerce farklı modelden birini seçerek istediğiniz bir motifi yapabilirsiniz. Özellikle sitemizde en güzel modeller ve yapılışlarına yer veriyor ve yararlanmanızı sağlıyoruz. Dolayısı ile de sizlerde hep gördüklerinize sahip olmak değil, sizin havlu kenarlarınızın beğenilmesini izliyor olacaksınız.

  Bu elbette öyle çok kolay bir el örgüsü değil. İğne oyası zaten başı başlına zor bir el işidir ve biraz daha büyük ve uzun motifler seçerseniz o halde işiniz daha zor olabilir. İğne oyası havlu kenarı örnekleri ile isterseniz renkli içinizi açacak bir model, isterseniz altın sarısı rengi ile de daha ağır bir motif çıkarabilirsiniz. Aslında biraz pratik yaptıktan sonra en güzel modelleri kendiniz dahi çıkarabilir ve bir modele bir kez baktığınızda dahi nasıl yapılacağını anlayabilirsiniz.

  Sizlerde evinizde kullanmak üzere ya da hediye etmek için hatta yapıp satmak için iğne oyası havlu kenarı modellerine ulaşın ve ilk olarak kolay olan desenlerden başlayıp zora doğru yol almış olun. Umarız bu keyifli el işi sizin için bir hobi olacak ve en güzel zamanlar geçirerek oyalanmanızı sağlıyor olacaktır. Hemen sizler için sunduğumuz yeni modellere de bakabilirsiniz.

  İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri 2015 Resimleri

   

  tarafından yorumlandı İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri 2015

   Cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir