İğne Oyası Havlu Kenarı Yapılışı

  6 sene önce yazıldı. Yazar:

  İğne oyası havlu modelleri ev hanımları başta olmak üzere tüm bayanların her zaman için dikkatini çekmiştir. Farklı tarz model arayanlar ve şık tasarımların peşinde koşan bayanlar için iğne oyası havlu kenarı modelleri örnekleri en popüler konuların başında gelir. Fakat iğne oyası havlu kenarı yapımı her bayanın yapabileceği bir iş değildir. Oldukça el becerisi isteyen aynı zamanda da boş vakit isteyen bu uğraş sabırlı ve çok çalışmanın bir ürünü olarak ortaya çıkmaktadır.
  Bu yazımızda sizlere iğne oyası havlu kenarı yapılışından bahsedeceğiz. Günümüzde bayanların aktif olarak takip ettiği havlu kenarı örnekleri popüler bir hale gelmiştir. Birçok ev hanımı geçimini bu işten bile kazanmaktadır. Tabi sadece havlu kenarları süslemesi iğne oyası ile sınırlı kalmamaktadır. Bunun yanında boncuklu havlu kenarı örnekleri, desenli havlu kenarı örnekleri, iğne oyası havlu kenarı örnekleri ve değişik çabalarla üretilmiş olan havlu kenarı örnekleri bulunmaktadır. Moda yeni olarak sizler için iğne oyası havlu modelleri yapılış videolarını bu yazımızda derledik. Videoları dikkatli bir şekilde izleyerek iğne oyası havlu modelleri yapımı konusunu öğrenebilirsiniz. Bu sayede kendi havlu kenarlarınıza iğne oyası modelleri yapabilirsiniz.

  İğne oyası havlu kenarı örneklerini resimlerde inceleyebilirsiniz. Hatta tek sayfadan tüm resimlerin üzerine tıklayarak sayfa sayfa ilerleterek iğne oyası havlu kenarı örnek resimlerine bakabilirsiniz.

  İğne oyası havlu kenarı modeli yapılış videosunu izleyiniz.

  Kategori:
  Havlu Kenarı

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir