İğne Oyası Havlu Kenarı

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  Havlu kenarı elbette hepsi emek verilen modeller ama bunların içinde iğne oyası her zaman en önemli yere sahiptir. Ve öyle de kalacaktır. Bunun nedeni ise oldukça zor olan ve çok fazla emek isteyen bir el işi olmasından dolayı kaynaklanıyor. Dolayısı ile de sizlerde iğne oyası havlu kenarı modellerine bakarken daha kolay modellere seçmeye çalışınız ve özellikle anlatımlı modellere yöneliniz.

  Eğer iğne oyası tecrübeniz varsa zaten her model iğne oyası havlu örneklerini başarı ile yapabilirisiniz. Önemli olan biraz sabır etmeniz ve odaklanmanız olacak. dolayısı ile en güzel modelleri bir çırpıda anlayacak ve tek tek örerek ortaya harika bir örnek çıkarmış olacaksınız.

  Zor iğne oyası havlu kenarı yerine daha çok kolay iğne oyası havlu modellerine yöneliniz. Önemli olan görsel olarak güzel durması olsun yeter. Bir havlu kenarı için günlerinizi vermeye değer mi bir düşünün. Oysa kolay iğne oyası modelleri ile çok kısa zamanda harika modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

  Sizler için birkaç iğne oyası modeline göz atmak isteriz. Galerimizde detaylı olarak birçok geniş modellere yer vereceğiz ama bunların yanı sıra sizlere önerdiğimiz iğne oyası modellerinden ilham alabilirsiniz. Örneğin çiçek ya da çilek iğne oyası modelleri ilk tercih olabilir. Ya da tamamen sıradan ama oldukça güzel renkler ile çok şık duracak bir model ile havlu kenarlarınızı süsleyebilirsiniz. Yani kısaca sizler hem çok şık hem de çok güzel bir havlu kenarı modelleri ile hem kendinize hem de sevdiklerinize çok güzel hediyeler ortaya çıkarabilirsiniz. Güzel ve uyumlu bir havlu bularak ortaya harika bir tasarım çıkarabilirsiniz. O halde hemen bakın ve yapmak istediğiniz iğne oyası havlu kenarı modeline karar veriniz.

  Havlu Kenarı Resimleri:

  İğne Oyası Havlu Kenarı - (4)

  İğne Oyası Havlu Kenarı – (4)

  İğne Oyası Havlu Kenarı - (3)

  İğne Oyası Havlu Kenarı – (3)

  İğne Oyası Havlu Kenarı - (2)

  İğne Oyası Havlu Kenarı – (2)

  İğne Oyası Havlu Kenarı - (1)

  İğne Oyası Havlu Kenarı – (1)

  tarafından yorumlandı İğne Oyası Havlu Kenarı

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir