İğne Oyası Örnekleri 2016

  6 sene önce yazıldı. Yazar:

  Merhaba anneler eğer ki kızınızın çeyizine güzel zarif bir model arıyorsanız kesinlikle iğne oyası 2016 modellerinin en güzel yerine geldiniz. Sizin için hazırlayıp bir araya getirdiğimiz modeller birbirinden şık ve tam çeyizlik. Bizler siz güzel anneler için araştırdık ve gözünüzden sakındığınız kızlarınızın çeyizinden en iyisi hatta kimsede olmayan en iyisini sunmaya gayret ettik.  2016 iğne oyası modelleri konusunda ise bugünde önceden olduğu gibi sitemizde sizler için güzel görseller paylaşıyoruz buradan inceleyerek örebilirsiniz.

  İğne oyaları bizlere anneannemizden babaannemizden kalan bir hediyedir çok eskiden beridir bizde onlardan aldığımız bu emanetleri yaşatmak adına el emeği göz nuru bu oya modasını devam ettiriyoruz. Tığla ve iğne işe nakşedilen bu modeller gerçekten de her genç kızın çeyizinde olmazsa olmazlardandır. Bunun içinde iğne oyası tülbentler ya da yazma kenarları oldukça revaçtadır.

  Aslına bakılırsa bu yılda iğne oyalarında modeller geçen seneye göre çok fazlaca değişmedi, geçen senenin devamı diyebiliriz.

  İğne Oyası Örnekleri 2016

  Kategori:
  İğne Oyası

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir