İğne Oyası Yazma Kenarları

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  İğne oyası zaten başlı başlına bir starken birde yazma kenarlarına işlemeniz günlük kullandığınız yazmalarınızın bile albenisini yükseltmiş olacak.  İğne oyası yazma kenarlarını özellikle farklı renklerde ve desenlerde yaparak istediğiniz modele ulaşabilir ve dilediğiniz gibi kombin yapabilirsiniz. İğne oyasının yazma modellerinde daha kibar motifler ile ve küçük modeller ile çalışmanız daha hoş olacaktır.

  İğne oyası yazma modellerine bakarken, elinizde olan yazma modeline de uyum sağlayacak renkler ve modeller seçmeye çalışınız. Eğer yazmanız çok karışık bir renk ve büyük desenlerden oluşuyorsa o halde ipinizi tek renk alabilir ve desen olarak çok karmaşık olmayan bir model çıkarabilirsiniz.

  Daha çok kelebek iğne oyası ya da çiçek iğne oyası modelleri en çok öne çıkan detaylardan oluyor. Sizlerde adım adım bakarak iğne oyası nasıl yapılır öğrenebilir ve yapmayı deneyebilirsiniz. Ücreti olarak biraz pahalıya yaptırabileceğiniz bu örnekleri kendinizin öğrenmesi elbette daha ekonomik olacaktır. İlk zamanların acemiliğini üstünüzden attıktan sonra ortaya çok güzel iğne oyası yazma kenarları çıkaracağınıza eminiz. İçinize sinen bir model bulur ve en önce en kolay modeller ile başlayabilirsiniz. Önemli olan hem kendi emeğiniz hem de tarzınızı kendiniz bildiğiniz için daha güzel ve mutlu bir şekilde kullanacağınız yazmalar yapabilmeniz olacaktır.

  Resimli İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri 2015

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir