İlkbahar – Yaz Puantiye Modası 2015

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Bayanların kıyafetlerinde 60’lı yıllardan beri sürekli yer alan puantiyeler 2015 İlkbahar yaz aylarındaki koleksiyonlarda modacıların bu desene ağırlık vermesiyle kendini her yerde göstermeyi başaracaktır.

Bayanlara romantik bir hava kazandırmasıyla her daim kendini gösteren puantiyelere bu sezon eteklerde, elbiselerde, ayakkabılarda, çantalarda, gömleklerde ve pantolonlarda sıkça rastlamamız mümkün olacaktır. Ağırlıklı olarak siyah veya lacivert zemin üzerinde beyaz yuvarlaklardan oluşan bu desen tasarımcıların ellerinde şekillenen birbirinden farklı kombinasyonlarla koleksiyonlarda yer almış bulunmaktadır. 2015 İlkbahar yaz puantiye modasında sezonun trend kumaşları arasında yer alan şifon zarafetiyle sunulan kolsuz bele kadar oturan belden sonra kloş inen eteklerde, uzun bilekte biten bol elbiselerde, dar kısa elbiselerde oldukça şık tasarımlar yaratılmıştır. Bu sezon bayanların ilgi göstereceği uzun maksi eteklerde, kalem, peplum tarzı, mini dar, mini kloş eteklerde de puantiyeleri sıklıkla kullanan tasarımcıların ürünleri vitrinlerde yer almaktadır.

İlkbahar - Yaz Puantiye Modası 2015 - (1)

İlkbahar – Yaz Puantiye Modası 2015 – (1)

Bayanlara şık görünümün yanında rahatlık sunan pantolonlarda da kullanılan bu deseni bol, dar, İspanyol paçalarda bayanların vücut tiplerine göre seçmesi mümkün olacaktır. 2015 Yaz aylarının şık kumaşlarıyla birleşen bu desen daha da bir dikkat çekici hale gelirken şifonlar, tüller, ipek gibi akıcı kumaşlar sizin girdiğiniz ortamlarda bakışları üzerinizde toplamanıza yardımcı olacaktır. Bayanların ceket tercihlerinde de kendini gösterecek olan bu desene hanımların mayo ve bikinilerinde de oldukça fazla tercih edilecektir. Bayanlar arasındaki şıklık yarışında çok önemli yere sahip olan ayakkabıların babet, dolgu, platform topuk modellerinde kullanılan puantiyeler sizlerin kalitenizi yansıtmanızda yardımcı olacaktır.

İlkbahar - Yaz Puantiye Modası 2015 - (3)

İlkbahar – Yaz Puantiye Modası 2015 – (3)

Çantalarda, aksesuarlarda, şallarda ve fularlarda bu yaz karşınıza çıkacak puantiyeler sayesinde şık kombinler yapma şansınız olacaktır. Bayanlar bu sezon şık büyük şapkalarında da bu deseni kullanırken nostaljik esintiler sizleri de etkisi altına alacaktır.

İlkbahar - Yaz Puantiye Modası 2015 - (2)

İlkbahar – Yaz Puantiye Modası 2015 – (2)

İlkbahar - Yaz Puantiye Modası 2015 - (5)

İlkbahar – Yaz Puantiye Modası 2015 – (5)

Kategori:
Moda

tarafından yorumlandı İlkbahar – Yaz Puantiye Modası 2015

  • Yılların modası puantiyeler.

    misafir 12 Ağustos 2018 15:19 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..