İlkbahar Yaz Siyah Beyaz Trendi 2015

5 sene önce yazıldı. Yazar:

2015 İlkbahar yaz sezonu yeni moda akımlarıyla tasarlanmış kıyafetlerle bayanların beğenisine sunulurken hanımların vazgeçemedikleri iki renk olan siyah ve beyazın muhteşem ahengine hep beraber şahit olma şansı da bizlere verilmiştir.

Trendleriyle çok konuşulacak olan bu sezon bayanlar tarafından yoğun ilgi göreceğini düşündüğümüz siyahin asil duruşu ve beyazın inanılmaz sadeliği, saflığı sizlerin kıyafet seçimlerinde ön planda olacaktır. Kıyafette, ayakkabıda, çantada ve aksesuarlarda siyah beyaz rengin uyumu bu yaza damgasını vuracaktır. Bayanların kıyafetlerinde tercih ettikleri bu iki renkle yapılan kombinler hep kıyafet seçimlerinde kurtarıcı olurken bu sezon çok daha fazla bu renkleri görmemiz mümkün olacaktır. Bu iki rengin uyumuyla yaratılan trendlerse bu yazı siyah ve beyazın yer aldığı tasarımlarla muhteşem kılacaktır. Bu sezon moda trendleri arasında yer alan çizgiler tasarımlarda kendini dikine ve enine modellerle göstererek her kıyafette gösterirken iki rengin bu trendle birleşimi muhteşem görünmenizi sağlayacaktır. Bu yaz daha çok elbise, ceket, pantolon ve eteklerde göreceğimiz bu çizgiler kilolu ve kısa boylu bayanların kurtarıcısı olacaktır.

Kıyafetlerde bu sezon rastlayacağımız desen trendleri arasında en çok tercih edilen leopar siyah ve beyaz renkli tasarımlarla göz alıcı görünmenizi sağlayacaktır. Kıyafetlerde zebra ve kar leoparı desenlerini kullanan tasarımcılar iki rengin şıklığını her parçada kullanmışlardır. Daha çok tek parçalarda kullanacağınız bu desenleri düz renklerle harmanlamanız ve fazla abartıdan kaçınmanız modacılar tarafından tavsiye edilmektedir. Detay zenginliği içinde geçmesi beklenen bu sezonda siyah elbise üzerinde uygulanan beyaz desenler yada beyaz cekette yer alan siyah çiçek süslemelerine koleksiyonlarda sıkça rastlanacaktır. Minimal tarzda hazırlanan kıyafetlerde yani sade ama tasarımın ufak bir detayında yer alan çizgilere bu sezon sıkça görülecektir. Bu tarza en iyi örnek straplez siyah elbisenin göğüs üzerinden geçen ince beyaz çizgisiyle tasarımı olacaktır.

Bu yaz oldukça fazla göreceğimiz trenler arasında yer alan dama desenlerinde de siyah ve beyazı kullanarak girdiğiniz ortamlarda şık görünmeniz çok kolay olacaktır. Bayanların kıyafetlerinde geçmişten günümüze sürekli yer almasına rağmen bu sezon daha sık kendini gösterecek puantiyelerde de bu iki rengin muhteşem uyumunu yakalamanız çok kolay olacaktır.

İlkbahar Yaz Siyah Beyaz Trendi 2015

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..